zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż - Strona 1

Domy na sprzedaż

Sortuj:
Dom Kraków 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 275.00m2

Swoszowice, ul. Jeździecka działka: 1 618 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 275.00m2
Jeździecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ochojno 235.90m2, dom na sprzedaż

Dom Ochojno 235.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 381 m2 · 235.90 m2 Dom na sprzedaż Ochojno

brak oceny

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 962 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ochojno 235.90m2

Ochojno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 366.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 366.00m2

Bronowice, ul. Złoty Róg zab. wolnostojąca · działka: 1 422 m2 · 366.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 366.00m2
Złoty Róg
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY2LzAxYjU2NjJmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 126.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Bojanówka zab. bliźniacza · działka: 550 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

93 %
93 %
9.99
Dom Kraków 126.00m2
Bojanówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2MwLzAxYjRjMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5ODcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 941 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 498 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

1

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
1
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5MzcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 737 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 562 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Dom Zagórze 86.80m2, dom na sprzedaż

Dom Zagórze 86.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 992 m2 · 86.80 m2 Dom na sprzedaż Zagórze

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 641 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zagórze 86.80m2

Zagórze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2ZhLzAxYjRmYTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Poręba 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poręba 120.00m2

działka: 697 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Poręba

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Poręba 120.00m2

Poręba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Poręba 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poręba 130.00m2

działka: 700 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Poręba

brak oceny

495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Poręba 130.00m2

Poręba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Glichów 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Glichów 200.00m2

działka: 2 200 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Glichów

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Glichów 200.00m2

Glichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kwapinka 64.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kwapinka 64.00m2

działka: 1 625 m2 · 64.00 m2 Dom na sprzedaż Kwapinka

brak oceny

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 828 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kwapinka 64.00m2

Kwapinka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrzce 371.00m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce 371.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 7 000 m2 · 371.00 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce

brak oceny

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 817 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węgrzce 371.00m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Baranowo 178.30m2, dom na sprzedaż

Dom Baranowo 178.30m2

zab. szeregowa · działka: 204 m2 · 178.30 m2 Dom na sprzedaż Baranowo

brak oceny

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 883 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Baranowo 178.30m2

Baranowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krasne-Lasocice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krasne-Lasocice 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 20 400 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Krasne-Lasocice

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krasne-Lasocice 100.00m2

Krasne-Lasocice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łękawka 115.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łękawka 115.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 000 m2 · 115.00 m2 Dom na sprzedaż Łękawka

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 391 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łękawka 115.00m2

Łękawka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2JkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zborowo 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zborowo 400.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 613 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Zborowo

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zborowo 400.00m2

Zborowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 165.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 165.00m2

Włochy zab. bliźniacza · działka: 353 m2 · 165.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 545 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 165.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Józefów 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Józefów 260.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 467 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Józefów

9.99

3 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 231 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Józefów 260.00m2

Józefów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkyLzAxYjk5MmQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żory 53.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żory 53.00m2

zab. bliźniacza · działka: 336 m2 · 53.00 m2 Dom na sprzedaż Żory

brak oceny

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 358 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Żory 53.00m2

Żory,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2ZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gdynia 290.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gdynia 290.00m2

Mały Kack zab. wolnostojąca · działka: 812 m2 · 290.00 m2 Dom na sprzedaż Gdynia

brak oceny

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 859 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gdynia 290.00m2

Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2VmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy