zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż - Strona 1

Domy na sprzedaż

Sortuj:
Dom Ochojno 235.90m2, dom na sprzedaż

Dom Ochojno 235.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 381 m2 · 235.90 m2 Dom na sprzedaż Ochojno

brak oceny

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 962 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ochojno 235.90m2

Ochojno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 275.00m2

Swoszowice, ul. Jeździecka działka: 1 618 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 275.00m2
Jeździecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 366.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 366.00m2

Bronowice, ul. Złoty Róg zab. wolnostojąca · działka: 1 422 m2 · 366.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 366.00m2
Złoty Róg
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY2LzAxYjU2NjJmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 126.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Bojanówka zab. bliźniacza · działka: 550 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

93 %
93 %
9.99
Dom Kraków 126.00m2
Bojanówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2MwLzAxYjRjMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5ODcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 941 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 498 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

1

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
1
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5MzcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 737 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 562 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Dom Zastów 187.80m2, dom na sprzedaż

Dom Zastów 187.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 855 m2 · 187.80 m2 Dom na sprzedaż Zastów

brak oceny

1 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 716 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zastów 187.80m2

Zastów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dąbrowa Szlachecka 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dąbrowa Szlachecka 126.00m2

działka: 420 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Dąbrowa Szlachecka

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dąbrowa Szlachecka 126.00m2

Dąbrowa Szlachecka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wołowice 155.73m2, dom na sprzedaż

Dom Wołowice 155.73m2

zab. wolnostojąca · działka: 713 m2 · 155.73 m2 Dom na sprzedaż Wołowice

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 027 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Wołowice 155.73m2

Wołowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lusina 89.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 89.00m2

zab. bliźniacza · działka: 350 m2 · 89.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

brak oceny

1 018 450 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 443 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lusina 89.00m2

Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lusina 89.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 89.00m2

zab. bliźniacza · działka: 270 m2 · 89.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lusina 89.00m2

Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 164.70m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 164.70m2

zab. bliźniacza · działka: 326 m2 · 164.70 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 768 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Bibice 164.70m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Boleń 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Boleń 270.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 732 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Boleń

brak oceny

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 741 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Boleń 270.00m2

Boleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pękowice 116.38m2, dom na sprzedaż

Dom Pękowice 116.38m2

zab. bliźniacza · działka: 372 m2 · 116.38 m2 Dom na sprzedaż Pękowice

brak oceny

959 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Pękowice 116.38m2

Pękowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 153.30m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 153.30m2

zab. szeregowa · działka: 300 m2 · 153.30 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 431 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Bibice 153.30m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skierniewice 486.00m2, dom na sprzedaż

Dom Skierniewice 486.00m2

działka: 2 227 m2 · 486.00 m2 Dom na sprzedaż Skierniewice

brak oceny

1 770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Skierniewice 486.00m2

Skierniewice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skierniewice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Skierniewice 100.00m2

działka: 4 745 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Skierniewice

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 650 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Skierniewice 100.00m2

Skierniewice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sromowce Niżne 230.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sromowce Niżne 230.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 230.00 m2 Dom na sprzedaż Sromowce Niżne

brak oceny

2 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 435 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sromowce Niżne 230.00m2

Sromowce Niżne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cieszyn 500.37m2, dom na sprzedaż

Dom Cieszyn 500.37m2

działka: 910 m2 · 500.37 m2 Dom na sprzedaż Cieszyn

brak oceny

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 799 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cieszyn 500.37m2

Cieszyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Spytkowice 204.80m2, dom na sprzedaż

Dom Spytkowice 204.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 936 m2 · 204.80 m2 Dom na sprzedaż Spytkowice

brak oceny

309 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 509 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Spytkowice 204.80m2

Spytkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy