zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż - Strona 1

Domy na sprzedaż

Sortuj:
Nowy dom Kraków 366.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 366.00m2

Bronowice, ul. Złoty Róg zab. wolnostojąca · działka: 1 422 m2 · 366.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 366.00m2
Złoty Róg
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY2LzAxYjU2NjJmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 126.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Bojanówka zab. bliźniacza · działka: 550 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

93 %
93 %
9.99
Dom Kraków 126.00m2
Bojanówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2MwLzAxYjRjMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5ODcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 941 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 498 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

1

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
1
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5MzcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 737 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 562 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Dom Wrocław 144.28m2, dom na sprzedaż

Dom Wrocław 144.28m2

Fabryczna zab. szeregowa · działka: 169 m2 · 144.28 m2 Dom na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 271 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Wrocław 144.28m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łąki 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łąki 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 909 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Łąki

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łąki 100.00m2

Łąki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siepraw 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Siepraw 150.00m2

działka: 1 700 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Siepraw

brak oceny

998 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 653 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Siepraw 150.00m2

Siepraw,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pcim 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pcim 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Pcim

brak oceny

819 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 850 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pcim 140.00m2

Pcim,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Yzg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Raszów 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Raszów 150.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 000 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Raszów

brak oceny

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Raszów 150.00m2

Raszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom gm. Pokój 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom gm. Pokój 400.00m2

działka: 37 600 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż gm. Pokój

brak oceny

365 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

913 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom gm. Pokój 400.00m2

gm. Pokój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 180.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Potrzask zab. bliźniacza · działka: 453 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 148 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 378 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 180.00m2
Potrzask
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rzeszotary 183.10m2, dom na sprzedaż

Dom Rzeszotary 183.10m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 150 m2 · 183.10 m2 Dom na sprzedaż Rzeszotary

brak oceny

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 192 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rzeszotary 183.10m2

Rzeszotary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrocław 146.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wrocław 146.00m2

Fabryczna/Muchobór Wielki zab. szeregowa · działka: 206 m2 · 146.00 m2 Dom na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 932 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrocław 146.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTU4XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 220.00m2

ul. Podlesie zab. wolnostojąca · działka: 598 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 632 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gliwice 220.00m2
Podlesie
Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rybnik 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rybnik 300.00m2

działka: 567 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Rybnik

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 830 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rybnik 300.00m2

Rybnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamionka Mała 60.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamionka Mała 60.00m2

działka: 650 m2 · 60.00 m2 Dom na sprzedaż Kamionka Mała

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamionka Mała 60.00m2

Kamionka Mała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 250.00m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Goplana zab. wolnostojąca · działka: 897 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 196 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 250.00m2
Goplana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 209 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 132.04m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 132.04m2

zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 132.04 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 467 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 132.04m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cianowice Duże 160.70m2, dom na sprzedaż

Dom Cianowice Duże 160.70m2

zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 160.70 m2 Dom na sprzedaż Cianowice Duże

brak oceny

1 385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 619 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cianowice Duże 160.70m2

Cianowice Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy