Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Kosikowski Nieruchomości

46-100 Namysłów

Plac Wolności 3-5

telefon tel.: 77 410 50 60


email  kontakt@kosikowski.com.pl
strona www  www.kosikowski.krn.plKosikowski Nieruchomości
Wrocław
Strzegomska 3 BC /45

www.kosikowski.krn.pl
administracja@kosikowski.com.pl


O nas

Cieszę się, że mogę zaproponować Państwu usługi mojego biura. Dzisiejszy rynek nieruchomości w Polsce opiera się na skomplikowanych i zmieniających się przepisach prawa. Wskażemy Państwu najkrótszą drogę pod dach wymarzonego domu czy mieszkania. Doświadczenie i wiedzę zdobytą przy tworzeniu dużych projektów inwestycyjnych takich jak Biedronka, Żabka i Neonet wykorzystamy pracując dla Was.

Jesteśmy zespołem maksymalnie angażującym się w swoją pracę. Lubimy wyzwania i trudne zadania, ponieważ nas mobilizują. Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby klientów, dlatego efekt końcowy naszych działań przynosi satysfakcję zarowno nam jak i Państwu. Naszą dewizą jest zadowolony klient.

Zapraszam do współpracy Ireneusz Kosikowski z zespołem

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażhale i magazyny do kupieniagaraże do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Słupsklokale użytkowe na sprzedaż powiat Szamotulskilokale użytkowe na wynajem gmina Cieszkówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Ostrówekmieszkania na wynajem w Zdbicachdomy na sprzedaż w Działki Brzóskiemieszkania na wynajem w Zajączkach

Deweloperzy

);