Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Kosikowski Nieruchomości

46-100 Namysłów

Plac Wolności 3-5

telefon tel.: 77 410 50 60


email  kontakt@kosikowski.com.pl
strona www  www.kosikowski.krn.plKosikowski Nieruchomości
Wrocław
Strzegomska 3 BC /45

www.kosikowski.krn.pl
administracja@kosikowski.com.pl


O nas

Cieszę się, że mogę zaproponować Państwu usługi mojego biura. Dzisiejszy rynek nieruchomości w Polsce opiera się na skomplikowanych i zmieniających się przepisach prawa. Wskażemy Państwu najkrótszą drogę pod dach wymarzonego domu czy mieszkania. Doświadczenie i wiedzę zdobytą przy tworzeniu dużych projektów inwestycyjnych takich jak Biedronka, Żabka i Neonet wykorzystamy pracując dla Was.

Jesteśmy zespołem maksymalnie angażującym się w swoją pracę. Lubimy wyzwania i trudne zadania, ponieważ nas mobilizują. Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby klientów, dlatego efekt końcowy naszych działań przynosi satysfakcję zarowno nam jak i Państwu. Naszą dewizą jest zadowolony klient.

Zapraszam do współpracy Ireneusz Kosikowski z zespołem

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajeminne nieruchomości na zamianęinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Mikołowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Siedlcelokale użytkowe na wynajem gmina Jastrzębialokale użytkowe na wynajem gmina Nowa Sólmieszkania na sprzedaż w Stara Wieś-Stasindomy na wynajem w Glinkachmieszkania na wynajem w Turawie

Deweloperzy

);