Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: GEOMETR NIERUCHOMOŚCI

05-110 Jabłonna

Zegrzyńska 15B

telefon tel.: (22) 774-11-11
fax: (22) 774-11-11


email  biuro@geometr-nieruchomosci.pl
strona www  www.geometr-nieruchomosci.pl

O nas

Nasze biuro pośrednictwa powstało w ramach prowadzonego od kilkunastu lat w gminie Jabłonna przedsiębiorstwa geodezyjnego Geometr. Obecnie świadczymy kompleksowe usługi związane z pośrednictwem nieruchomości a także ich obsługą geodezyjną. Dzięki temu, doradzimy jak znaleźć i pozyskać atrakcyjną nieruchomość a także jak z zyskiem ją sprzedać. Pomożemy szybko i bezboleśnie przejść przez drogę niezbędnych formalności w Urzędach a także skontaktujemy z najlepszymi specjalistami z dziedziny nieruchomości.
Pracujemy na terenie miejscowości powiatu legionowskiego i nowodworskiego: Jabłonna, Legionowo, Chotomów, Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Wieliszew, Rajszew, Jachranka, Pomiechówek, Czarnowo, Błędowo, Skierdy, Trzciany, Boża Wola, Komornica, Poddębie, Sikory i wiele innych...
Licencja zawodowa nadana przez Ministra Transportu i Budownictwa nr 5694
Ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej w zakresie wykonywanej działalności potwierdzone certyfikatem TU GENREALI S.A. - zasięg terytorium RP.
Jesteśmy członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomości WSPON oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości PFRN.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemdziałki do kupieniadomy do kupieniadomy na sprzedaż powiat M. Gdynialokale użytkowe na sprzedaż powiat Czarnkowsko-Trzcianeckimieszkania na sprzedaż gmina Żółkiewkadomy na wynajem gmina Sławnodomy na wynajem w Szczuplinkachdomy na wynajem w Czerniedomy na sprzedaż w Bodzanowie

Deweloperzy

);