Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Biuro Nieruchomości SMOK Mateusz Góral

30-646 Kraków

Malborska 65/30

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

telefon tel.: 791-912-297
tel.: 533-110-052


email  biuro@smok.nieruchomosci.pl
strona www  www.smok.nieruchomosci.pl

O nas

Biuro Nieruchomości SMOK to profesjonalne, z dużym doświadczeniem biuro nieruchomości. Pragniemy zaoferować swoim klientom serwis oparty na bogatej ofercie, skutecznym działaniu, przejrzystych warunkach współpracy, oraz co najważniejsze indywidualnym podejściu do klienta.

Specjalizujemy się w sprzedaży domów i sprzedażach wiązanych. Pomagamy w szybkiej sprzedaży mieszkań. Spełniając oczekiwania klientów, rzetelnie weryfikujemy przedmiot sprzedaży, udzielamy pomocy w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości.

Do dyspozycji klientów mamy doborową kadrę oraz grono współpracujących z nami specjalistów.

Można skorzystać z opinii i konsultacji architektów, budowlańców, instalatorów oraz pomocy prawnej w tym regulacje stanów prawnych i opinie prawne z zakresu nieruchomości.

Zainteresowanych współpracą BN „SMOK” zaprasza do kontaktu.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęlokale użytkowe do kupieniadomy na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Bielsko-Białamieszkania na wynajem powiat Głogowskimieszkania na sprzedaż gmina Błaszkilokale użytkowe na wynajem gmina Ozorkówmieszkania na sprzedaż w Jasioncedomy na wynajem w Mostkachdomy na wynajem w Samułkach Dużych

Deweloperzy

);