Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Artykuły Artykuły

Wynajem mieszkań - jak ułatwić sobie życie?

Wynajem mieszkań - jak ułatwić sobie życie?
Wynajem mieszkań - jak ułatwić sobie życie?

Jeżeli posiadamy mieszkanie czy mieszkania, które chcielibyśmy wynająć, zapewne pragniemy uniknąć związanego z tym ryzyka. Cały proces powinien przebiegać szybko i bezstresowo. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej platformy do wynajmu lokali mieszkalnych.

Wynajem mieszkań to doskonały sposób na uzyskanie dochodu. Rynek stale się rozrasta - liczni właściciele oferują swoje lokale do wynajęcia, wielu klientów odpowiada na ogłoszenia. Aby znaleźć najemcę, należy jednak dobrze przygotować lokal i ofertę najmu. Trzeba również uważać, ponieważ najemca okazać się może niewypłacalny lub nieuczciwy, zdarza się, że zdemoluje mieszkanie, czy będzie uciążliwy dla sąsiadów. Dlatego, jeśli chcemy wynająć swoje lokale i zaoszczędzić wysiłku oraz uniknąć potencjalnych kłopotów, warto skorzystać z usług dobrej platformy do wynajmu.

 

Platforma do wynajmu mieszkań - do czemu służy?

Właściciel wystawiający swoje mieszkanie czy mieszkania na wynajem chce, aby załatwianie sprawy od początku do końca przebiegło sprawnie oraz bezstresowo. Właśnie to umożliwia platforma do wynajmowanie mieszkań. Oferuje ona pomoc i specjalistyczne wsparcie na każdym etapie procesu: od przygotowania lokalu i ogłoszenia, poprzez wyszukanie i zweryfikowanie najemcy, aż po obsługę codziennych zdarzeń, typu naprawy, płatności, itd. Możemy również bardzo wygodnie zarządzać wynajmowanymi mieszkaniami.

 

Jakie są zalety korzystania z platformy do wynajmu mieszkań?

Pierwszym i jednym z najważniejszych etapów procesu wynajmu mieszkania jest oczywiście wystawienie ogłoszenia. Powinno być ono sporządzone w jak najbardziej profesjonalny sposób. Zajmą się tym specjaliści zatrudnieni przez platformę - przygotują oni ofertę wynajmu mieszkania, doskonale skrojoną zarówno pod kątem treści, jak też zdjęć, dzięki czemu przyciągnie licznych odbiorców. Zostanie ona umieszczona na wybranych portalach, natomiast platforma do wynajmu weźmie na siebie obsługę zgłoszeń oraz selekcję potencjalnych najemców.

Aby uniknąć strat finansowych, niezbędna jest weryfikacja najemców. Dzięki współpracy z AIS Gateway, platforma do wynajmu zweryfikuje historię transakcji oraz zdolność do regulowania płatności potencjalnego najemcy. Unikniemy więc podpisania umowy z klientem niewypłacalnym bądź nieuczciwym.

Najemca niekoniecznie musi znaleźć się z dnia na dzień. Dlatego też dobrze jest korzystać platformy do wynajmu, które oferuje gwarancję pokrycia czynszu. Działa to w ten sposób, że jeśli w ciągu 30 dni od daty przekazania lokalu gotowego do wynajmu nie zostanie znaleziony najemca, platforma poniesie koszt czynszu administracyjnego do czasu znalezienia osoby, która wynajmie mieszkanie, jednakże nie dłużej niż przez 3 miesiące.

Inną zaletą platformy do wynajmu jest łatwe zarządzanie swoim przedsięwzięciem. Serwis taki umożliwia przykładowo śledzenie przychodów z tytułu najmu, sprawdzanie zysków czy też przeglądanie informacji dotyczących danego lokalu.

Swoją aplikacja będzie też miał najemca. Dzięki niej będzie on mógł wykonywać czynności takie jak: uiszczanie opłat, zgłaszanie awarii, zlecanie naprawy usterek, itd.

Właściciel mieszkania może również liczyć na specjalne rabaty na usługi dodatkowe, a także polecenie rekomendowanych partnerów wspierających przy remontach, przeprowadzkach i innych pracach związanych z mieszkaniem.

Mówiąc krótko, dzięki platformie do wynajmu można bezpiecznie i bezstresowo wynająć swój lokal, zarządzać całym procesem najmu oraz czerpać z niego przychody.

Źródło: | 2023-09-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

powrót do listy artykułów

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe na sprzedażhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Obornickidomy na wynajem powiat M. Zabrzelokale użytkowe na sprzedaż gmina Żerkówmieszkania na wynajem gmina Suchożebrymieszkania na wynajem w Dankowicachmieszkania na wynajem w Garbiniedomy na sprzedaż w Rudzie

Deweloperzy