Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Artykuły Artykuły

Współpraca z architektami oraz projektantami wnętrz z firmą SaniWell

wspolpraca-z-architektami-oraz-projektantami-wnetrz-z-firma-saniwell
Współpraca z architektami oraz projektantami wnętrz z firmą SaniWell

Wykończenie wnętrza mieszkań, domów i apartamentów przez SaniWell w całości odpowiada opracowanym wcześniej projektom. Oznacza to, że jedna firma odpowiedzialna jest za kompleksowe prace wykończeniowe, pełne wyposażenie i umeblowanie przestrzeni. To właśnie dlatego tak często nawiązywana jest współpraca z architektami, którzy chętnie zlecają firmie SaniWell pełną realizację zaprojektowanych wnętrz pod klucz.

Klient, który decyduje się na skorzystanie z usługi projektowania wnętrz, finalnie spotyka się z potrzebą urządzenia wymarzonego mieszkania. Niektórzy projektanci oferują usługę nadzoru, jednak dla architektów jest to proces bardzo angażujący i wymaga stałej koordynacji prac remontowo-budowlanych. Aby było to możliwe, trzeba wykonać sporo kontaktów, a już sama próba zorganizowania terminów dla poszczególnych wykonawców bywa uciążliwa. Poza tym architekt nie zawsze ma wpływ na zamawiane towary, więc ewentualne problemy z błędną lub opóźnioną dostawą czy też uszkodzeniem materiału rzutuje na całość czasu wykończenia. Do tego dochodzi odpowiedzialność za jakość i trwałość oraz kwestia gwarancji wykończonego wnętrza. W konsekwencji projektant poprzez angażowanie się w koordynowanie i nadzór nad pracami wykończeniowymi, może nie mieć wystarczająco dużo czasu na poświęcenie się projektowaniu wnętrz i pozyskiwaniu kolejnych klientów.
 

Współpraca z architektami — dlaczego warto skontaktować się z SaniWell?

 
Współpraca z architektami w trakcie realizacji usługi „wchodzisz i mieszkasz” przez firmę SaniWell oznacza, że ani architekt, ani inwestor nie zajmują się złożonym procesem organizacyjnym i logistycznym, zamawianiem towarów i nadzorowaniem prac remontowo-budowlanych. Klient zyskuje dodatkowy czas, spokój i przede wszystkim mieszkanie gotowe do zamieszkania, wykończone zgodnie z projektem wnętrza. Natomiast architekci zyskują kompleksową obsługę i realizację projektu oraz gwarancję wysokiej jakości. Nie ma żadnych wytycznych co do stosowanych w projektowanych wnętrzach produktów, więc firma SaniWell dostarczy wszelkie materiały dostępne na polskim rynku.
 
 
Co więcej, przekazanie klienta to nie tylko powierzenie wykończenia firmie stale współpracującej z architektami, mającej dużą wiedzę i doświadczenie w zagadnieniach związanych z wykończeniem i urządzeniem pod klucz. To również obustronna korzyść, o czym architekci i projektanci wnętrz mogą się przekonać podczas zbliżających się targów 4 Design Days 2023 w Katowicach.
 
 
Firma SaniWell odpowiada za wszystkie elementy wykończenia, które zostaną zaprojektowane. Przeprowadza ona wszystkie ustalone wcześniej prace remontowo-budowlane, nabywa, dostarcza i montuje m.in.: produkty wyposażenia łazienek, oświetlenie, meble gotowe, AGD, klimatyzacje, systemy inteligentnego domu, tekstylia i dekoracje. Firma wykonuje również meble na wymiar.
 

Targi 4 Design Days 2023 w Katowicach — okazja do nawiązania współpracy z architektami i poznania oferty SaniWell

 
Firma SaniWell ma przyjemność zaprosić architektów i projektantów wnętrz na swoje stoisko podczas zbliżających się targów 4 Design Days 2023, które będą mieć miejsce w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym w dniach 26-29 stycznia 2023. Będzie to doskonała okazja do rozmowy na temat korzyści wynikających z proponowanego modelu współpracy z architektami i projektantami wnętrz oraz szansa na zapoznanie się z ofertą firmy.
 

 

Źródło: KRN.pl | 2023-01-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

powrót do listy artykułów

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat M. Krosnolokale użytkowe na sprzedaż powiat Ostrzeszowskimieszkania na sprzedaż gmina Liwmieszkania na wynajem gmina Gostycyndomy na sprzedaż w Przyrowejdomy na wynajem w Lipinachmieszkania na sprzedaż w Znamiączkach

Deweloperzy

);