Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Artykuły Artykuły

Szukasz dobrego materaca? Postaw na sprawdzone rozwiązania Hilding Anders

Do produkcji materacy Hilding używa się sprawdzonych, dobrych gatunkowo surowców
Do produkcji materacy Hilding używa się sprawdzonych, dobrych gatunkowo surowców

Wybór odpowiedniego materaca jest kluczem do zdrowego, spokojnego snu, który regeneruje nasze ciało i umysł. W trosce o najwyższy komfort warto sięgnąć po sprzęt od lidera w branży, Hilding Anders.

Materace o ergonomicznym kształcie

Dobry materac powinien posiadać wyprofilowaną powierzchnię, by zapewnić właściwie warunki do odprężenia i regeneracji ciała. Nic dziwnego, że ergonomia stała się jednym z najważniejszych kryteriów konstrukcji materacy Hilding Anders.

Wszystkie rozwiązania Hilding posiadają zaawansowany system stref twardości, który sprawia, że materac dopasowuje się do indywidualnych krzywizn ciała. W praktyce oznacza to, że sprzęt nie jest równomiernie twardy, a jego powierzchnia została podzielona na poprzeczne obszary o zróżnicowanym stopniu sztywności. Strefy te odpowiadają anatomii ciała – są twardsze w miejscach, które wymagają solidnej podpory, a miększe tam, gdzie konieczna jest amortyzacja, np. pod barkami i miednicą. Na materacach wyprofilowanych w ten sposób śpi się bardziej komfortowo – kręgosłup jest utrzymywany z najbardziej naturalnej pozycji, a mięśnie i stawy mogą zrelaksować się po ciężkiej pracy.

Pomimo tego, że materace strefowe mają różną wyporność, każdy z nich cechuje się jednym dominującym stopniem twardości. W ofercie Hilding znajdziemy więc materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde, a wybór konkretnego modelu będzie uzależniony od wielu czynników. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w tekście „Twardość materaca – dla kogo najlepszy będzie miękki, a dla kogo twardy materac?”.

 

Rozwiązania zaprojektowane z myślą o alergikach

Materac do spania jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia sypialni alergików. Antyalergiczne podłoże do snu, które nie będzie podrażniać skóry ani powodować problemów oddechowych jest niezbędne, aby zagwarantować spokojny i zdrowy sen dla wymagających konsumentów.

Jako że dbałość o bezpieczeństwo jest priorytetem działań Hilding, proponowane materace zostały wyposażone w szereg rozwiązań, które zapobiegają gromadzeniu się grzybów, drobnoustrojów i wytwarzaniu nieprzyjemnej woni. Właściwy mikroklimat w wewnętrznych warstwach sprzętu jest utrzymywany dzięki przewiewnym tkaninom i innowacyjnym mechanizmom, np. rozbudowanemu systemowi kanalików perforacyjnych i pokrowców z taśmą 3D. Swobodny obieg powietrza pozwala na regularne odprowadzanie ciepła, dzięki czemu materac nie nagrzewa się i nie powoduje wrażenia gorąca, a tym samym wspomaga naturalne procesy termoregulacji organizmu.

Pod względem higieny szczególnie chwalone są dwustronne materace Hilding, które mogą być przewracane o 180 stopni i użytkowane po obu stronach. Właściwość ta odpowiada za maksymalną wentylację wkładu, a w efekcie to, że materac pozostaje czysty i świeży na dłużej.

 

Wykonane z najlepszych materiałów

Do produkcji materacy Hilding używa się sprawdzonych, dobrych gatunkowo surowców. To właśnie one budują rozwiązania piankowe, sprężynowe i luksusowe hybrydy. Poradnik, które z nich będą optymalnym wyborem dla ciebie znajdziesz tutaj: „Rodzaje materacy – krótki przewodnik po rodzajach i charakterystyce materacy”.

Wykorzystanie wysokojakościowych komponentów przekłada się na niezawodność i trwałość materacy. Oferowane modele są odporne na odkształcenia, wilgoć, a także zmiany temperatur. Pewność producenta co do proponowanych rozwiązań podkreśla wieloletnia gwarancja, nawet do 15 lat!

Dbałość o selekcję materiałów i rzetelne testowanie substancji przyczyniło się do certyfikacji materacy Hilding. We współpracy z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH materace przeszły szereg badań, w efekcie których otrzymały prestiżowy Znak Jakości – potwierdzenie spełniania najwyższych standardów w kategorii ergonomii, trwałości, higieny i klimatu.

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych. 

Źródło: KRN.pl | 2020-07-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

powrót do listy artykułów

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania do kupieniakamienice na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat M. Bydgoszczmieszkania na sprzedaż powiat Kutnowskilokale użytkowe na wynajem gmina Chociwellokale użytkowe na wynajem gmina Wolinmieszkania na wynajem w Rakowicachmieszkania na wynajem w Warnydomy na wynajem w Słuszczynie

Deweloperzy

);