Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Artykuły Artykuły

Dlaczego warto zamieszkać na Grzegórzkach w Krakowie?

Dlaczego warto zamieszkać na Grzegórzkach w Krakowie?

Kraków jest jednym z najatrakcyjniejszych miast w Polsce i doskonale sprawdza się jako miejsce do życia. Świadczą o tym dane liczbowe – ustępuje on tylko Warszawie pod względem liczby mieszkańców.

To jeden z głównych ośrodków kulturalnych, naukowych i rozrywkowych w kraju. Ma liczne atuty, które sprawiają, że chce w nim zamieszkać wielu Polaków, a nawet obcokrajowców. Mogą się oni zdecydować nie tylko na lokale w centrum, ale też nowe mieszkania na Grzegórzkach. Dlaczego warto tam zamieszkać?


Gdzie są Grzegórzki?


W stolicy Małopolski jest wiele dzielnic, w których powstają nowe mieszkania. Na Grzegórzkach w Krakowie oferuje je między innymi deweloper Ekopark. Grzegórzki to dzielnica bezpośrednio granicząca ze Starym Miastem. Bliskość centrum powoduje, że mieszkańcy nie mają tam większych problemów z dojazdem do pracy, szkoły, przedszkola i firm zlokalizowanych w śródmieściu Krakowa.

Nowe mieszkania na Grzegórzkach mają dobre połączenia ze wszystkimi rejonami miasta dzięki znakomicie rozwiniętej komunikacji miejskiej. Wiele linii autobusowych i tramwajowych obsługuje tę dzielnicę, co ułatwia i usprawnia dojazdy osób, które nie są zmotoryzowane, a muszą na co dzień dojeżdżać do odległych miejsc w Krakowie. Nie ma problemu z przemieszczaniem się nawet w godzinach nocnych, a i taksówki nie naliczają wysokich opłat za przejazdy.


Dlaczego warto wybrać Grzegórzki do zamieszkania?


Jeśli zastanawiacie się, w której dzielnicy Krakowa zamieszkać, nowe mieszkania na Grzegórzkach w Krakowie są bardzo dobrą propozycją. Choć dzielnica ta nie słynie być może z najtańszych nieruchomości w stolicy Małopolski, to nadal można tu znaleźć tańsze lokale mieszkalne niż w ścisłym centrum miasta. Nowe mieszkania na Grzegórzkach mają często znacznie lepszy standard wykończenia, a przy tym są nierzadko o kilkanaście procent tańsze, co dla kupujących ma niebagatelne znaczenie.


Grzegórzki jako dzielnica mieszkalna


Jak widać, wiele przemawia za tym, aby w przypadku chęci zakupu nieruchomości wziąć pod uwagę nowe mieszkania na Grzegórzkach. To nadwiślańska dzielnica miasta, która mimo bliskości centrum gwarantuje mniejszy zgiełk i spokojną atmosferę, gdzie można odpoczywać na łonie natury z rodziną lub z przyjaciółmi. W dzielnicy tej jest wiele atrakcji, zarówno dla turystów, jak i mieszkańców. Dlatego nowe mieszkania na Grzegórzkach w Krakowie mogą być też kupowane na wynajem. Nie brakuje tam szkół, punktów handlowych, centrów sportowych czy przychodni. Jako dzielnica mieszkalna Grzegórzki rozwijają się prężnie już niemal pół wieku.

To jedno z niewielu miejsc na mapie Krakowa położonych tak blisko starego miasta i oferujących nowoczesne budynki mieszkalne, z doskonale przemyślaną infrastrukturą towarzyszącą. Nowe mieszkania na Grzegórzkach w Krakowie to oferta dla singli, rodzin z dziećmi, par i seniorów – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kupno nieruchomości w tym regionie może być postrzegane jako długofalowa inwestycja. 

Źródło: KRN.pl | 2019-10-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

powrót do listy artykułów

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęlokale użytkowe do kupieniainne nieruchomości do kupieniadomy na wynajem powiat Niżańskimieszkania na wynajem powiat Wołomińskidomy na sprzedaż gmina Zwierzyniecdomy na wynajem gmina Miejsce Piastowedomy na sprzedaż w Nowej Schodniidomy na wynajem w Ruszcza-Płaszczyźniemieszkania na sprzedaż w Poradzu

Deweloperzy

);