Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Artykuły Artykuły

Akcja „Drzwi Otwarte” w MSPON

Akcja „Drzwi Otwarte” w MSPON

W ramach akcji „Drzwi Otwarte" pośrednicy zrzeszeni w Stowarzyszeniach regionalnych i należący do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości zapraszają do swoich biur na bezpłatne konsultacje.

30 marca obchodzimy w Polsce Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Święto zostało ustanowione w naszym kraju w 2010 r. i powstało z inicjatywy wydawcy serwisów branży nieruchomości Grupy Melog.com. W Polsce Patronem Dnia Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami jest Polska Federacja Rynku Nieruchomości. Przy okazji święta pośredników, w tym roku wyjątkowo 28 marca – ze względu na zbliżające się Święta Wielkanocne – zorganizowano już po raz siódmy cykliczną, ogólnokrajową akcję „Drzwi Otwarte". W tym dniu pośrednicy zrzeszeni w Stowarzyszeniach regionalnych i należący do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości zapraszają do swoich biur wszystkich zainteresowanych i udzielają w ramach działalności społecznej, bezpłatnych konsultacji z zakresu obrotu nieruchomościami (m.in. przenoszenia własności, ustalania stanu prawnego nieruchomości, zabezpieczeń transakcji czy możliwościach finansowania zakupu).

W Polsce pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to młody zawód, dlatego pośrednicy zrzeszeni w Stowarzyszeniach starają się, aby stał się on zawodem cieszącym się prestiżem i szacunkiem, podobnie jak w krajach, gdzie branża nieruchomości ma długą historię i ukształtowany rynek przez wiele dziesiątek lat.


Klient przychodzący do biura nieruchomości w czasie akcji „Drzwi Otwarte” może też zapoznać się z aktualnymi ofertami pośredników, jak również dowiedzieć się, co w ramach swoich usług wykonuje pośrednik. Często zapominamy o fakcie, że pośrednikowi w obrocie nieruchomościami powierzane są często poufne dane, nie tylko identyfikacyjne, ale również informujące o życiu osobistym klienta, finansowym, zdrowotnym, o jego sytuacji życiowej. Pośrednik powinien być w pełni profesjonalny, cieszyć się zaufaniem, zapewniać dyskrecję. Aby mógł świadczyć usługi wysokiej jakości, musi posiadać rzetelną i rozległą wiedzę o rynku nieruchomości. Wiedza ta obejmuje wiadomości z zakresu wielu dziedzin, między innymi prawnej w zakresie ustawy o gospodarce nieruchomościami, ustawy o planowaniu przestrzennym, Kodeksu cywilnego, Prawa budowlanego, ekonomicznej, z zakresu podatków, finansów i innych. Pośrednik to też osoba, dzięki której klient otrzymuje komfort i spokój, a transakcja przebiega na najwyższym poziomie.

strona: [ 1 ] 2
Źródło: MSPON | 2018-03-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

4

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

powrót do listy artykułów

Komentarze (1)

Trociny ⋅ 30-03-2018 | 09:03

Bleble. Wiekszosc posrednikow nie posiada biur. Przynajmniej takich,w ktorych można przyjąć klienta

Pokaż wszystkie komentarze (1)

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Villa sento
Sand Hotel ****
Osiedle Klonowe 14
Oaza Bronowice

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 
Super oferta: / poprzednia następna