Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Żurawie w centrum

2012-02-20

Żurawie w centrum

W trakcie budowy stołecznego Placu Unii, dwie z pięciu maszyn osiągną ok. 100 m wysokości. Żurawie już są na tyle duże, że ich podstawy trzeba było wmurować w fundamenty budynku.

W najbardziej zaawansowanej fazie prac, dwie z maszyn osiągną prawie 100 m wysokości. Żeby zapewnić stabilność konstrukcji używanych przy budowie stołecznego kompleksu Plac Unii – wspólnej inwestycji firm Liebrecht & wooD oraz BBI Development NFI, podstawy żurawi zostały wmurowane w fundamenty budynku.

Żuraw wieżowy jest jedną z największych maszyn budowlanych. Dzięki konstrukcji modułowej możliwe jest podwyższanie go wraz ze zwiększającą się wysokością budynku.

Maszyny na Placu Unii będą używane do przenoszenia prefabrykatów, betonu i stali. Po zakończeniu prac żurawie zostaną „odcięte” powyżej linii betonu, a fragmenty ich stalowych konstrukcji pozostaną w fundamentach.

Źródło: KRN.pl | 2012-02-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażdomy na wynajemmieszkania na wynajem powiat M. Zamośćmieszkania na wynajem powiat Oleckilokale użytkowe na wynajem gmina Strzelce Opolskielokale użytkowe na sprzedaż gmina Goszczanówmieszkania na sprzedaż w Antoniowiemieszkania na wynajem w Cisowejdomy na sprzedaż w Czarnowie

Deweloperzy

);