Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Znów budują przy Grzybowskiej

2011-12-19

Znów budują przy Grzybowskiej

W miejscu zburzonego Metroneksu Concept Development zrealizuje biurowiec.

Concept Tower będzie 15-piętrowym obiektem biurowym, w którym najemcom zaoferowane zostanie ponad 9 tys. m kw. powierzchni. Koszt realizacji budynku, którego oddanie zaplanowano na IV kw. 2012 r., wynosi 135 mln zł.

Biurowiec zlokalizowany będzie przy ul. Grzybowskiej 87, w tzw. Warsaw Business Center (planowanym kompleksie biznesowym w obszarze ul. Przyokopowej, Hrubieszowskiej, Karolkowej i Grzybowskiej). Bezpośrednio sąsiadować będzie z nowo budowaną stacją metra Rondo Daszyńskiego.

Za realizację opracowanego przez biuro architektoniczne FSP Arcus projektu odpowiada Grupa Concept Development. Na generalnego wykonawcę inwestor wybrał IDS BUD, nomiast komercjalizację powierzchni przeprowadzi Cushman & Wakefield. Swoją inwestycję Grupa Concept zgłosiła do certyfikacji w systemie LEED na poziomie gold.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-12-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażkamienice na zamianęlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Bialskimieszkania na wynajem powiat M. Płocklokale użytkowe na sprzedaż gmina Rudniklokale użytkowe na wynajem gmina Marcinowicemieszkania na wynajem w Morawach Wielkichmieszkania na sprzedaż w Kąpławkachmieszkania na wynajem w Babinie

Deweloperzy

);