Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zniszczone bloki komunalne

2010-02-05

Zniszczone bloki komunalne

Zaledwie po kilku tygodniach od oddania do użytku, bloki komunalne wybudowane w Gdańsku-Oruni zostały zdewastowane.

Zaledwie po kilku tygodniach od oddania do użytku, bloki komunalne wybudowane w Gdańsku-Oruni zostały zdewastowane. Mieszkańcy są oburzeni. Pięć budynków, wybudowanych w ramach projektu „Mieszkania za grunt” (grunty przekazane pod budowę Trasy Sucharskiego), ma powybijane szyby w drzwiach wejściowych, brudne korytarze zasypane kiepami po papierosach oraz psimi odchodami – pisze portal Trojmiasto.pl.

Urzędnicy straszą, że wandalom będzie grozić eksmisja, w najlepszym wypadku grzywna. W najbliższym czasie wyślą w rejon bloków więcej patroli straży miejskiej, a jeśli to nie pomoże – patrole policji.
 

 

 

Źródło: Trojmiasto.pl 25.01.2010 | 2010-02-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianędziałki do kupieniagaraże na wynajemdomy na sprzedaż powiat Kamiennogórskidomy na wynajem powiat Łosickidomy na sprzedaż gmina Mielecmieszkania na sprzedaż gmina Trzebieldomy na sprzedaż w Sofipolumieszkania na wynajem w Wójcicachmieszkania na sprzedaż w Kupimierzu

Deweloperzy

);