Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Znany wykonawca browaru

2012-04-20

Znany wykonawca browaru

Na zlecenie Porr Polska, prace na budowie kompleksu mieszkalno-komercyjnego Browar Lubicz zrealizuje ABM Solid.

Na zlecenie Porr Polska, prace na budowie krakowskiego kompleksu mieszkalno-komercyjnego Browar Lubicz zrealizuje ABM Solid.

Zgodnie z zapisami umowy, firma wykona roboty w zakresie stanu surowego obiektu wraz z dostawą żurawi wieżowych i materiałów niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia. Wartość kontraktu oszacowano na 13,5 mln zł netto, a jej realizacja potrwa do 10 grudnia.

Na terenie Browaru Lubicz powstaną wkomponowane w zabytkową architekturę nowoczesne mieszkania, powierzchnie handlowe i biurowe. Budynki i ich otoczenie staną się przestrzenią publiczną, dostępną dla mieszkańców i turystów. Koncepcję przebudowy i rozbudowy kompleksu zaakceptował Wojewódzki Konserwator Zabytków.

 

Źródło: KRN.pl | 2012-04-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniadziałki do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Olsztyńskilokale użytkowe na wynajem powiat Suwalskimieszkania na wynajem gmina Gruduskmieszkania na sprzedaż gmina M. Gdyniamieszkania na sprzedaż w Janówkumieszkania na sprzedaż w Łęgowiemieszkania na sprzedaż w Olszewie

Deweloperzy

);