Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Znany wykonawca browaru

2012-04-20

Znany wykonawca browaru

Na zlecenie Porr Polska, prace na budowie kompleksu mieszkalno-komercyjnego Browar Lubicz zrealizuje ABM Solid.

Na zlecenie Porr Polska, prace na budowie krakowskiego kompleksu mieszkalno-komercyjnego Browar Lubicz zrealizuje ABM Solid.

Zgodnie z zapisami umowy, firma wykona roboty w zakresie stanu surowego obiektu wraz z dostawą żurawi wieżowych i materiałów niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia. Wartość kontraktu oszacowano na 13,5 mln zł netto, a jej realizacja potrwa do 10 grudnia.

Na terenie Browaru Lubicz powstaną wkomponowane w zabytkową architekturę nowoczesne mieszkania, powierzchnie handlowe i biurowe. Budynki i ich otoczenie staną się przestrzenią publiczną, dostępną dla mieszkańców i turystów. Koncepcję przebudowy i rozbudowy kompleksu zaakceptował Wojewódzki Konserwator Zabytków.

 

Źródło: KRN.pl | 2012-04-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadziałki na wynajemgaraże do kupieniamieszkania na wynajem powiat Koneckimieszkania na sprzedaż powiat Goleniowskimieszkania na sprzedaż gmina Sławalokale użytkowe na wynajem gmina Perlejewodomy na sprzedaż w Targoniedomy na sprzedaż w Stanisławowiemieszkania na wynajem w Zielonce

Deweloperzy

);