Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zmodernizowane konstrukcje zamku

2011-11-10

Zmodernizowane konstrukcje zamku

W Centrum Kultury ZAMEK realizowany jest projekt modernizacji, który ma się zakończyć w 2012 r.

Przy ul. Św. Marcina realizowana jest inwestycja, obejmująca przebudowę Sali Wielkiej, Sali Marmurowej, budowę kameralnej sali koncertowej oraz modernizację holu głównego gmachu. Modernizacja przewiduje wprowadzenie zmian konstrukcyjnych we wnętrzu obiektu m.in.: wyburzenie ścian, stropów, sufitów podwieszanych. Przebudowa obejmie powierzchnię 4,3 tys. m kw. i kubaturę 28,7 tys. m sześc.

Trwająca od 2010 r. modernizacja ma zakończyć się w 2012 r. Generalnym wykonawcą prac jest firma Skanska SA. Całkowita wartości inwestycji wynosi ponad 49 mln zł, a dofinansowanie z funduszu Unii Europejskiej to 76 proc. całości kosztów.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciadziałki do kupieniakamienice do kupieniadomy na wynajem powiat Jarocińskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Bytommieszkania na sprzedaż gmina Tarnów Opolskimieszkania na wynajem gmina Chełmmieszkania na sprzedaż w Mokrzcumieszkania na wynajem w Cetliniemieszkania na sprzedaż w Chociemyślu

Deweloperzy

);