Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zmiany w projekcie

2011-04-15

Zmiany w projekcie

Echo Investment dokonała przeprojektowania biurowca Aurus w Łodzi.

Firma deweloperska Echo Investment dokonała przeprojektowania biurowca Aurus w Łodzi. Wprowadzone zmiany pozwolą na etapową realizację i elastyczną sprzedaż projektu.

 
Wedle nowej koncepcji biurowca powstaną dwa 10-kondygnacyjne budynki o łącznej powierzchni 20 tys. m kw. pod wynajem, przy czym powierzchnia typowo biurowa zajmie ok. 18 tys. m kw. W budynku będzie można wynająć blisko 1 tys. m kw. powierzchni w obrębie jednej kondygnacji.
 
Budynki zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić elastyczny podział w obrębie kondygnacji. Układ przestrzenny budynku pozwala na dostep światła naturalnego do całej powierzchni biurowej. Aurus będzie posiadał szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, system bezpieczeństwa, monitorowania i kontroli dostępu.
 
Aurus powstaje przy łódzkiej Alei Piłsudskiego. Znajdują się tam m.in.: Centrum Biznesu, Centrum Rozrywki Silver Screen i Hotel IBIS (zrealizowane przez Echo Investment) czy centrum handlowe Galeria Łódzka. Projekt budynku opracowali architekci z B'ART, Pracowni Architektury, Urbanistyki i Wnętrz Bartłomiej Biełyszew. Zakończenie prac zaplanowano na 2012 rok.
 
 
 
 

 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-04-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniakamienice na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Nowotomyskilokale użytkowe na wynajem powiat Zduńskowolskimieszkania na sprzedaż gmina Cekcyndomy na sprzedaż gmina Gródek nad Dunajcemmieszkania na sprzedaż w Cierno-Żabieńcudomy na sprzedaż w Siedlecachdomy na sprzedaż w Dzierlinie

Deweloperzy

);