Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zmiany przy Bramie Portowej

2012-04-12

Zmiany przy Bramie Portowej

Rozpoczęła się przebudowa węzła komunikacyjnego przy Bramie Portowej. Mieszkańców czekają utrudnienia w ruchu.

Rozpoczęła się przebudowa węzła komunikacyjnego przy Bramie Portowej w Szczecinie. Wszystkie prace i związane z nimi zmiany w komunikacji zostały podzielone na 6 etapów. Pierwsze zmiany nastąpią w nocy z 13 na 14 kwietnia i potrwają do 29 kwietnia. Po placu budowy będą mogły poruszać się jedynie pojazdy komunikacji miejskiej, taksówki, pojazdy uprzywilejowane oraz rowerzyści.

O wszystkich zmianach, mieszkańców na bieżąco będzie informowal Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego. Remont węzła prowadzony będzie w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Zadanie wykonuje konsorcjum Mostostal Warszawa i Tor-Kar-Sson Zbigniew Kargul.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażdziałki na sprzedażmieszkania na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Mińskimieszkania na wynajem powiat Elbląskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Gnieznolokale użytkowe na wynajem gmina Ostródamieszkania na wynajem w Ujazdziedomy na wynajem w Goniczkachdomy na sprzedaż w Łysakowie

Deweloperzy

);