Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zmiany na Nowym Kleparzu

2009-05-20

Zmiany na Nowym Kleparzu

Łącznica między Al. Słowackiego, ul. Prądnicką i ul. Wrocławską stworzy nowe skrzyżowanie.

Łącznica między Al. Słowackiego, ul. Prądnicką i ul. Wrocławską stworzy nowe skrzyżowanie – czytamy w „Dzienniku Polskim”.

 
Możliwe, że jeszcze w tym roku rozpocznie się przebudowa ul. Długiej oraz remont torowiska tramwajowego. Przygotowano już plany przebudowy ul. Prądnickiej z Al. Słowackiego i związaną z tym budową podziemnego parkingu u zbiegu ul. Prądnickiej i Al. Słowackiego – informuje gazeta. Rozpoczęły się już poszukiwania firmy, która podjęłaby się tego zadania. Budowa parkingu wiąże się z przebudową istniejącego tam dworca autobusowego MPK. Zostanie on przeniesiony na górną płytę projektowanego parkingu. W miejsce dworca zaprojektowano nowy układ drogowy.

 

Jak donosi dziennik, po docelowej przemianie powstaną dwa nowe skrzyżowania. Jedno z nich umożliwi skręt z Al. Słowackiego w stronę Prądnickiej i Wrocławskiej – przez nową poszerzoną łącznicę – obok nowego dworca MPK. Skrzyżowanie powstałoby także u zbiegu ulic Prądnickiej i Wrocławskiej i wylotu łącznicy. W projekcie przewidziano także zmiany układu chodników dla pieszych oraz odsunięcie torowiska tramwajowego od Domu Pomocy Społecznej im. Helców między nitki Al. Słowackiego.

 

Źródło: „Dziennik Polski 18.05.2009 | 2009-05-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupienialokale użytkowe do kupieniakamienice na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Kartuskidomy na sprzedaż powiat Ząbkowickimieszkania na wynajem gmina Ciepielówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Włodawadomy na wynajem w Łaszew Rządowymieszkania na sprzedaż w Turowiemieszkania na sprzedaż w Pęcicach

Deweloperzy

);