Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zmiana lidera

2011-12-07

Zmiana lidera

Do 2014 r. segment przemysłowy może osiągnąć wartość 27 mld zł, wyprzedzając tym samym sektor drogowy.

Z raportu „Budownictwo przemysłowe w Polsce 2011 – Prognozy rozwoju na lata 2011-2014” opracowanego przez firmę PMR wynika, że rynek budownictwa przemysłowego zanotuje zdecydowany wzrost. Analitycy przewidują, że po słabszym dla branży okresie 2009-2010, w następnych latach produkcja w sektorze budownictwa przemysłowego zwiększy się o ponad 13 proc.

Wzrost ten będzie możliwy za sprawą inwestycji planowanych w sektorze gazowniczym, produkcyjnym oraz energetycznym. Ten ostatni sektor, w najbliższych latach będzie siłą napędową gospodarki. Jego potencjał tkwi w coraz większej liczbie modernizacji bloków energetycznych, budowie nowych zakładów produkcyjnych oraz coraz większym zainteresowaniu ze strony inwestorów zagranicznych.

Źródło: KRN.pl | 2011-12-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęmieszkania na zamianędomy na sprzedażdomy na wynajem powiat Miechowskidomy na sprzedaż powiat Lubańskimieszkania na wynajem gmina Krypnomieszkania na sprzedaż gmina Goszczyndomy na wynajem w Klępinie Białogardzkimmieszkania na wynajem w Woli Kąteckiejdomy na sprzedaż w Broszkach

Deweloperzy

);