Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Złoty się umacnia

2010-08-10

Złoty się umacnia

Umocnienie złotego może pomóc w walce ze wzrostem cen. Według optymistycznych prognoz, na koniec roku może być kurs 3,80 zł za euro i 2,80 zł za dolara.

Umocnienie złotego może pomóc w walce ze wzrostem cen – podaje „Dziennik Gazeta Prawna”. Według optymistycznych prognoz, na koniec roku może być kurs 3,80 zł za euro i 2,80 zł za dolara.

„Dziennik Gazeta Prawna” informuje, że umocnienie się złotego może przyczynić się do spadku cen produktów sprowadzanych z zagranicy. Poza tym na pewno będzie mieć pozytywny wpływ na inflację.
 
Należy jednak pamiętać, że prognozy walutowe obarczone są ryzykiem błędu. Wpływają na nie zarówno czynniki wynikające z kondycji finansowej naszego kraju jak i zagranicy – a te bywają zmienne.

 

Źródło: „Dziennik Gazeta Prawna” | 2010-08-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupieniadomy na sprzedaż powiat Sochaczewskilokale użytkowe na wynajem powiat Żagańskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Kijewo Królewskiedomy na wynajem gmina Tarnowiecmieszkania na sprzedaż w Zawadachdomy na wynajem w Dębówcemieszkania na wynajem w Blizinie

Deweloperzy

);