Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Złota Budowlana Marka Roku

2012-06-04

Złota Budowlana Marka Roku

Podczas uroczystej gali statuetki i dyplomy odebrali laureaci Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku 2012. Główną nagrodę otrzymała marka Atlas.

31 maja odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie Budowlana Marka Roku organizowanym przez firmę ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Podczas uroczystości statuetki i dyplomy odebrali laureaci Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku 2012 w klasyfikacji ogólnej oraz w 20-stu kategoriach materiałów budowlanych. Niekwestionowanym zwycięzcą została marka Atlas, która zdobyła główną nagrodę i tytuł „Złota Budowlana Marka Roku 2012”, a także złoto jako „Marka Przyjazna Fachowcom”. Z kolei tytuł „Srebrna Budowlana Marka Roku 2012” przypadł produktom firmy Mapei. Trzecie miejsce i tytuł „Brązowa Budowlana Marka Roku 2012” zdobyła firma Hörmann Polska sp. z. o.o. W wynikach uwzględniono opinie ponad 1600 firm wykonawczych.
 

Źródło: KRN.pl | 2012-06-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Przepiękny dom jednorodzinny
Sand Hotel ****
Inwestycja Cieślewskiego 7A

Przepiękny dom jednorodzinny

Płaza 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Inwestycja Cieślewskiego 7A

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. E.... 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdziałki do kupienialokale użytkowe na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Zielonogórskidomy na sprzedaż powiat M. Chorzówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Dukladomy na sprzedaż gmina Szastarkamieszkania na sprzedaż w Zakłodziedomy na wynajem w Pełkachdomy na sprzedaż w Miejskim Dworze

Deweloperzy

);