Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Złota Budowlana Marka Roku

2012-06-04

Złota Budowlana Marka Roku

Podczas uroczystej gali statuetki i dyplomy odebrali laureaci Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku 2012. Główną nagrodę otrzymała marka Atlas.

31 maja odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie Budowlana Marka Roku organizowanym przez firmę ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Podczas uroczystości statuetki i dyplomy odebrali laureaci Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku 2012 w klasyfikacji ogólnej oraz w 20-stu kategoriach materiałów budowlanych. Niekwestionowanym zwycięzcą została marka Atlas, która zdobyła główną nagrodę i tytuł „Złota Budowlana Marka Roku 2012”, a także złoto jako „Marka Przyjazna Fachowcom”. Z kolei tytuł „Srebrna Budowlana Marka Roku 2012” przypadł produktom firmy Mapei. Trzecie miejsce i tytuł „Brązowa Budowlana Marka Roku 2012” zdobyła firma Hörmann Polska sp. z. o.o. W wynikach uwzględniono opinie ponad 1600 firm wykonawczych.
 

Źródło: KRN.pl | 2012-06-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Czarnkowsko-Trzcianeckidomy na wynajem powiat Włoszczowskidomy na wynajem gmina Bojszowydomy na sprzedaż gmina Tuplicedomy na sprzedaż w Górach Kluczkowickichmieszkania na wynajem w Braciejówcemieszkania na wynajem w Stanisławce

Deweloperzy

);