Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Złota 44 rośnie w oczach

2011-11-14

Złota 44 rośnie w oczach

Najwyższy stołeczny apartamentowiec projektu Daniela Libeskinda osiągnął już 167 m. Ostatnia – 54. kondygnacja – zostanie ukończona pod koniec roku.

Wśród wieżowców w Warszawie coraz bardziej wyróżnia się Złota 44. Szkielet stołecznego apartamentowca projektu Daniela Libeskinda osiągnął już 167 m - czytamy na portalu forsal.pl. Ostatnia – 54. kondygnacja – zostanie ukończona pod koniec roku. Wieżowiec osiągnie wówczas wysokość 192 m i stanie się najwyższym apartamentowcem w stolicy.

Tempo prac pozwala na realizację jednej kondygnacji w ciągu tygodnia. Po zakończeniu prac konstrukcyjnych przyjdzie kolej na montaż fasady budynku. Zgodnie z przyjętym harmonogramem inwestycja ma być gotowa przed mistrzostwami Euro 2012.

Za realizację projektu odpowiada notowana na GPW firma Orco Property Group. Obecna w Europie Środkowej od 1991 r. grupa, której główna siedziba znajduje się w Luksemburgu, prowadzi działalność międzynarodową skupiając się na rynkach czeskim, węgierskim, polskim, rosyjskim, chorwackim, niemieckim i słowackim.
 

Źródło: forsal.pl | 2011-11-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażdziałki na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Myśliborskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Piskilokale użytkowe na wynajem gmina Osielskomieszkania na sprzedaż gmina Turekdomy na sprzedaż w Boguszycachdomy na sprzedaż w Warszowicachdomy na sprzedaż w Szarpatki

Deweloperzy

);