Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zielone światło

2012-01-03

Zielone światło

Pomorski konserwator zabytków pozytywnie zaopiniował koncepcję zagospodarowania Targów Siennego i Rakowego w Gdańsku.

Pomorski konserwator zabytków pozytywnie zaopiniował koncepcję urbanistyczno-architektoniczną zagospodarowania Targów Siennego i Rakowego w Gdańsku. Za pomysł zagospodarowania fragmentu Gdańska odpowiada firma Multi Development.

Opinia konserwatora obejmuje kwestie istotne dla ochrony zabytków i krajobrazu kulturowego. W odniesieniu do przedmiotowej inwestycji, konserwator zgodził się m.in. na realizację kładki dla pieszych w osi Bramy Wyżynnej, nakrycie kanału Raduni od ul. Armii Krajowej do wysokości dawnej Gildii i wybudowanie wzdłuż kanału mostów pieszych.

Zabudowa Targów Siennego i Rakowego jest wspólną inwestycją miasta i Multi Development. Pierwszym etapem inwestycji będzie realizacja infrastruktury (w tym tunelu pod Huciskiem, stacji SKM Gdańsk Śródmieście, poszerzenie wiaduktu w ciągu Armii Krajowej). Wielofunkcyjne budynki komercyjne (z powierzchniami biurowymi i handlowo-rozrywkowymi) powstaną w fazie drugiej.
 

Źródło: KRN.pl | 2012-01-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniahale i magazyny na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Bolesławieckimieszkania na wynajem powiat Wągrowieckilokale użytkowe na wynajem gmina Chęcinymieszkania na sprzedaż gmina Rzeczniówmieszkania na sprzedaż w Trzyńcudomy na wynajem w Byszwałdziemieszkania na wynajem w Turkowicach

Deweloperzy

);