Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zielone światło

2011-04-11

Zielone światło

UOKiK wyraziła zgodę na połączenie Towarzystwa Obrotu Nieruchomościami Agro Dipservice, COBO i Składnicy Księgarskiej.

UOKiK wyraziła zgodę na połączenie Towarzystwa Obrotu Nieruchomościami Agro Dipservice, COBO i Składnicy Księgarskiej.

Towarzystwo Obrotu Nieruchomości Agro jest wyspecjalizowane w przygotowywaniu oraz sprzedaży nieruchomości pod inwestycje komercyjne. Spółki Dipservice i COBO prowadzą działalność między innymi w ramach wynajmu powierzchni biurowych i magazynowych, jak również mieszkaniowych. Składnica Księgarska zajmuje się głównie hurtową sprzedażą książek. Po połączeniu powstanie Polski Holding Nieruchomości, który będzie kierował każdą z połączonych spółek.
 
W wyniku postępowania antymonopolowego Prezes Urzędu uznała, że koncentracja nie doprowadzi do istotnego ograniczenia konkurencji. Według panujących przepisów transakcja podlega zgłoszeniu do urzędu antymonopolowego, jeżeli biorą w niej udział przedsiębiorcy, których łączny obrót w roku poprzedzającym przekroczył 1 mld euro na świecie lub 50 mln euro w Polsce.

 

 

Źródło: KRN.pl | 2011-04-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemdomy na sprzedażkamienice do kupieniadomy na wynajem powiat Złotowskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Ruda Śląskamieszkania na wynajem gmina Iwierzycemieszkania na wynajem gmina Nowa Rudamieszkania na sprzedaż w Antoniówcedomy na wynajem w Żurawkimieszkania na sprzedaż w Janowie

Deweloperzy

);