Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zielone CBRE

2011-10-24

Zielone CBRE

W zestawieniu „2011 Green Ranking” firmę uznano za najbardziej proekologiczną w sektorze nieruchomości.

W opracowanym przez „Newsweek” zestawieniu „2011 Green Ranking”, CBRE została uznana najbardziej proekologiczną firmą sektora nieruchomości. To już trzecie tego typu wyróżnienie przyznane agencji.

Ranking ocenia zaangażowanie 500 największych amerykańskich firm w ochronę środowiska. Badania opierają się na ocenie wpływu przedsiębiorstwa na środowisko, oszacowaniu poziomu emisji dwutlenku węgla oraz analizie korporacyjnych zasad i strategii dotyczących działań proekologicznych. Ranking opracowywany jest we współpracy z Trucost oraz Sustainanalytics i przy wykorzystaniu danych o emisji gazów cieplarnianych zebranych w ramach Carbon Disclosure Project.

Neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla CBRE osiągnęła we wszystkich biurach. Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska czterokrotnie uznała CBRE za partnera roku. CBRE otrzymała także nagrodę Leadership Award for Organizational Excellence od Amerykańskiej Rady Budynków Ekologicznych (Green Building Council), a firma CoreNet wyróżniła CBRE w kategorii Sustainable Leadership and Design-Development.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-10-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Augustowskidomy na wynajem powiat Tucholskimieszkania na wynajem gmina Sadkowicedomy na sprzedaż gmina Mochowodomy na wynajem w Wilamowiemieszkania na wynajem w Rozniszewiedomy na sprzedaż w Skrzypkowie

Deweloperzy

);