Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zgorzelec: Gminę odwiedził audytor

2008-08-29

Zgorzelec: Gminę odwiedził audytor

Gmina Zgorzelec po raz czwarty bierze udział w konkursie „Gmina Fair Play”, którego główną ideą jest wskazanie polskim i zagranicznym firmom miejsca, gdzie mogą inwestować bez większych obaw.

Gmina Zgorzelec po raz czwarty bierze udział w konkursie „Gmina Fair Play”, którego główną ideą jest wskazanie polskim i zagranicznym firmom miejsca, gdzie mogą inwestować bez większych obaw – podaje serwis Zgorzelec24.net.

Gmina Zgorzelec ma się czym pochwalić. Boom inwestycyjny trwa. W ubiegłym roku uruchomiono w Żarskiej Wsi zakład produkcji prefabrykatów drogowych Dekobet. Działa Galeria Eden w Łagowie. Tuż obok swoje podwoje otworzył hipermarket Leroy Merlin. Po drugiej stronie drogi trwają prace przy budowie Castoramy. Duży biznes przyciąga ten mniejszy. Dlatego tuż obok powstaną cztery mniejsze sklepy wielkopowierzchniowe – czytamy dalej.

Sporym zainteresowaniem inwestorów cieszą się nie tylko tereny w Łagowie, ale także w Jędrzychowicach i Żarskiej Wsi. Wójt gminy postawił na tworzenie dobrej infrastruktury drogowej i zbrojenie terenów, co przyciąga inwestorów z kraju i zagranicy. Ich sukces przekłada się na większe wpływy do kasy gminy. Korzystają na tym mieszkańcy, bo większe wpływy dla gminy to więcej inwestycji w sieć drogową, kanalizacyjną i w ogólną poprawę jakości życia na wsi – donosi serwis.

Źródło: Zgorzelec24.net 22.08.2008 | 2008-08-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniadomy na zamianęmieszkania na wynajemdomy na sprzedaż powiat Chrzanowskimieszkania na wynajem powiat M. Bydgoszczdomy na sprzedaż gmina Jarocinmieszkania na wynajem gmina Konstancin-Jeziornadomy na wynajem w Moskorzewiedomy na wynajem w Ligotcemieszkania na wynajem w Słupach

Deweloperzy

);