Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zgodna decyzja

2012-04-05

Zgodna decyzja

4 kwietnia Rada Miasta Krakowa jednogłośnie opowiedziała się za zatwierdzeniem „Planu ochrony Parku Kulturowego Stare Miasto w Krakowie”.

4 kwietnia Rada Miasta jednogłośnie opowiedziała się za zatwierdzeniem  „Planu ochrony Parku Kulturowego Stare Miasto w Krakowie”. Stolica Małopolski będzie pierwszym polskim ośrodkiem, który skorzysta z tej formy ochrony zabytkowego centrum.

Nadanie Staremu Miastu statusu Parku Kulturowego oznacza, że władze będą mogły egzekwować dbałość o estetykę miejsca. Właściciele, zarządcy nieruchomości i użytkownicy obiektów położonych na terenie Parku muszą m.in. zdemontować obiekty niezgodnie z zapisami uchwały parku kulturowym i zmienić formę znaków, szyldów, tablic czy stoisk zgodnie z wytycznymi zawartymi w dokumencie.

Granice Parku Kulturowego Stare Miasto przebiegają wzdłuż ul.: Straszewskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowej, Westerplatte, św. Gertrudy, Bernardyńskiej oraz fragmentem bulwaru Wisły (do ul. Podzamcze łączącej się z ul. Straszewskiego).

Źródło: KRN.pl | 2012-04-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianędziałki na sprzedażdziałki na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Gdańskilokale użytkowe na wynajem powiat Niżańskimieszkania na sprzedaż gmina Stalowa Woladomy na wynajem gmina Wisznia Maładomy na sprzedaż w Kłudniemieszkania na wynajem w Krosnowejmieszkania na wynajem w Leszcznie

Deweloperzy

);