Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zgoda dla inwestycji Platinum

2011-10-20

Zgoda dla inwestycji Platinum

Władze Poznania wydały decyzję o warunkach zabudowy. Przy ul. Obornickiej powstanie biurowiec.

Spółka Platinum Project II, otrzymała decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu dla inwestycji komercyjnej, która zlokalizowana będzie przy ul. Obornickiej w Poznaniu.

Na działce o powierzchni ok. 0,5 ha powstanie budynek biurowy z usługami, garażem podziemnym oraz zbiornikiem retencyjnym. Kompleks zaoferuje najemcom blisko 10 tys. m kw. powierzchni biurowej.

Właścicielem działki jest Platinum Project II, która jest spółką zależną Platinum Properties Group.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-10-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażmieszkania do kupieniadomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Chełmskidomy na wynajem powiat M. Rybnikdomy na sprzedaż gmina Kazimierz Biskupimieszkania na sprzedaż gmina Gorajmieszkania na wynajem w Górowiedomy na sprzedaż w Kuźnicy Kaszewskiejmieszkania na sprzedaż w Dźwierźnie

Deweloperzy

);