Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Żerańskie miasteczko

2012-04-05

Żerańskie miasteczko

Na terenach, które Mennica Polska kupiła od FSO w maju 2011 r., powstanie kilka tysięcy mieszkań, a także biura i sklepy.

Na terenach, które Mennica Polska kupiła od FSO w maju 2011  r., powstanie kilka tysięcy mieszkań, a także biura i sklepy. Realizację inwestycji rozłożono na 7 lat.

Trzy działki, o łącznej powierzchni ok. 28 ha, kosztowały blisko 120 mln zł. Potencjalnych najemców i nabywców powierzchni może przyciągnąć lokalizacja (w pasie przybrzeżnym nad Wisłą, na długości 2-3 km wzdłuż rzeki) oraz atrakcyjna cena (mieszcząca się w przedziale 5-6 tys. zł/m kw.).

Mennica rozpoczęła już starania o uzyskanie pozwolenia na budowę. Proces jest skomplikowany, bo wymaga wprowadzenia zmian w studium zagospodarowania przestrzennego (zgodnie z obowiązującą treścią dokumentu, parcele przeznaczone są na działalność przemysłową). Wstępnie założono, że jeżeli inwestor uzyska wszelkie pozwolenia, budowa ruszy w ciągu roku.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażinne nieruchomości na wynajemkamienice na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Sandomierskimieszkania na sprzedaż powiat M. Piekary Śląskielokale użytkowe na sprzedaż gmina Brochówmieszkania na wynajem gmina Samborzecmieszkania na wynajem w Lubnowiemieszkania na sprzedaż w Komańczymieszkania na wynajem w Ciechanówek

Deweloperzy

);