Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zelmer sprzedaje

2011-05-30

Zelmer sprzedaje

Produkująca sprzęt AGD spółka Zelmer podpisała z rzeszowskim deweloperem przedwstępną umową sprzedaży działki o powierzchni 9,84 ha.

Produkująca sprzęt AGD spółka Zelmer podpisała z rzeszowskim deweloperem przedwstępną umową sprzedaży działki o powierzchni 9,84 ha. Transakcja będzie warta 34,5 mln zl. Sprzedaż ma związek z planowanymi przenosinami zakładu produkcyjnego Zelmera do specjalnej strefy ekonomicznej – podaje WNP.pl

W umowie jest mowa o wpłacie zadatku w kwocie 2,5 mln zł w dniu jej zawarcia oraz „zawieranie etapami umów przyrzeczonych sprzedaży nieruchomości w odniesieniu do części nieruchomości w taki sposób, że ostatnia część ma zostać sprzedana do końca 2014 r.”
 
Podpisanie umowy stało się wynikiem działań, jakie Grupa Zelmer podjęła w zakresie realizacji strategii rozwoju, i wiąże się z procesem finalizacji projektu budowy nowej fabryki znajdującej się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej – Park Mielec w Rogoźnicy. Skonsolidowane przychody spółki Zelmer w 2010 r. wyniosły 157,15 mln zł wobec 141,34 mln zł w roku poprzedzającym.

 

Źródło: WNP.pl | 2011-05-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemlokale użytkowe do kupieniadziałki do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Kwidzyńskidomy na wynajem powiat Radomszczańskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Odolanówmieszkania na wynajem gmina Borek Wielkopolskidomy na wynajem w Czarnej Dąbrowiedomy na sprzedaż w Podhorcachdomy na sprzedaż w Golina-Kolonii

Deweloperzy

);