Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zdrowie w przedbiegach

2011-04-01

Zdrowie w przedbiegach

Szpital w Żywcu zostanie wybudowany przez kanadyjską firmę InterHealth Canada.

Szpital w Żywcu zostanie wybudowany przez kanadyjską firmę InterHealth Canada. Jeśli szpital powstanie, otworzy to drogę innym inwestycjom partnerstwa publiczno-prywatnego - podaje „Puls Biznesu”.

Będzie to pilotażowy projekt medyczny realizowany w modelu PPP na terenie Polski. Zaraz po ogłoszeniu przetargu na budowę, zainteresowanych było aż 9 podmiotów. Po zakończeniu negocjacji zostało ich już tylko siedem. Natomiast na złożenie oferty zdecydowała się tylko firma pochodząca z Kanady. Przedstawiciele starostwa wyrażają zadowolenie i podkreślają, że Żywiec będzie prekursorem w Europie Środkowej i Wschodniej.
 
Pojawiło się jednak sporo głosów mówiących, że pod względem konkurencyjności negocjacje stały się porażką powiatu. Duże zainteresowanie i tylko jedna złożona oferta wskazywać mają, że projekt został niewłaściwie przygotowany. Na przedłożenie oferty nie zdecydowały się konsorcja z udziałem takich firm, jak: Vamed, Szpitale Polskie, Warbud, Strabag czy Hochtief.

 

Źródło: „Puls Biznesu” | 2011-04-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemdziałki na wynajemhale i magazyny na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat M. Bielsko-Białalokale użytkowe na wynajem powiat Lubańskilokale użytkowe na wynajem gmina Raciążdomy na sprzedaż gmina Krasnedomy na wynajem w Otorowiemieszkania na wynajem w Norachmieszkania na wynajem w Machnów Nowy

Deweloperzy

);