Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zdrowie w przedbiegach

2011-04-01

Zdrowie w przedbiegach

Szpital w Żywcu zostanie wybudowany przez kanadyjską firmę InterHealth Canada.

Szpital w Żywcu zostanie wybudowany przez kanadyjską firmę InterHealth Canada. Jeśli szpital powstanie, otworzy to drogę innym inwestycjom partnerstwa publiczno-prywatnego - podaje „Puls Biznesu”.

Będzie to pilotażowy projekt medyczny realizowany w modelu PPP na terenie Polski. Zaraz po ogłoszeniu przetargu na budowę, zainteresowanych było aż 9 podmiotów. Po zakończeniu negocjacji zostało ich już tylko siedem. Natomiast na złożenie oferty zdecydowała się tylko firma pochodząca z Kanady. Przedstawiciele starostwa wyrażają zadowolenie i podkreślają, że Żywiec będzie prekursorem w Europie Środkowej i Wschodniej.
 
Pojawiło się jednak sporo głosów mówiących, że pod względem konkurencyjności negocjacje stały się porażką powiatu. Duże zainteresowanie i tylko jedna złożona oferta wskazywać mają, że projekt został niewłaściwie przygotowany. Na przedłożenie oferty nie zdecydowały się konsorcja z udziałem takich firm, jak: Vamed, Szpitale Polskie, Warbud, Strabag czy Hochtief.

 

Źródło: „Puls Biznesu” | 2011-04-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na wynajemmieszkania na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Przemyskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Lęborskilokale użytkowe na wynajem gmina Kluczborkdomy na sprzedaż gmina Borzęcindomy na sprzedaż w Skitławkimieszkania na wynajem w Skibniemieszkania na sprzedaż w Świerczynie

Deweloperzy

);