Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zbadano jakość dróg

2012-05-08

Zbadano jakość dróg

Ponad 80 proc. zbadanych przez GDDKiA dróg uzyskało pozytywny wynik w badaniach jakościowych prowadzonych w 2011 r.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała raport sporządzony w wyniku badań jakościowych prowadzonych w 2011 r. na drogach w całej Polsce.

Laboratorium Drogowe GDDKiA przeprowadziło ok. 60 tys. badań ze szczególnym uwzględnieniem prac przy budowie autostrad i dróg ekspresowych. Ponad 80 proc. zbadanych odcinków uzyskało pozytywny wynik. Dodatkowo, według danych GDDKiA, wszystkie wychwycone nieprawidłowości zostały usunięte przez wykonawców jeszcze na etapie realizacji.

Na podstawie wyników badań, GDDKiA stworzyła ranking firm realizujących inwestycje drogowe w 2011 r., w którym przedsiębiorstwa zostały podzielone na 3 grupy.

Źródło: KRN.pl | 2012-05-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajeminne nieruchomości do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Nowosądeckimieszkania na sprzedaż powiat Skarżyskimieszkania na wynajem gmina Lidzbark Warmińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Boniewodomy na wynajem w Górnowiedomy na wynajem w Witowiedomy na wynajem w Kikach

Deweloperzy

);