Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zastrzyk funduszy

2012-02-24

Zastrzyk funduszy

Ponad 25 mln zł dofinansowania pozyskała Bocheńska Strefa Aktywności Gospodarczej.

Ponad 25 mln zł dofinansowania pozyskała Bocheńska Strefa Aktywności Gospodarczej w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Uzyskane fundusze zostaną wykorzystane w realizacji projektu „Wyposażenie w infrastrukturę techniczną terenu Bocheńskiej Strefy Aktywności Gospodarczej”.

Celem projektu jest uzbrojenie terenu BSAG w infrastrukturę techniczną, dla umożliwienia dostępu do mediów i infrastruktury komunikacyjnej przyszłym inwestorom chcącym budować zakłady pracy na terenie strefy. Całkowita wartość projektu to ponad 43 mln zł, a przewidziany czas na jego realizację to I kwartał 2012 – IV kwartał 2014 r. Prace obejmą budowę m.in. sieci wodociągowej, dróg dojazdowych oraz dróg na terenie BSAG, a także sieci kanalizacji teletechnicznej.

Miasto liczy na to, iż realizacja projektu i działania promocyjne i informacyjne pozwolą przyciągnąć do sfery nowe przedsiębiorstwa. Pomóc ma w tym współpraca z Krakowskim Parkiem Technologicznym oraz Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Źródło: KRN.pl | 2012-02-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniamieszkania na sprzedażhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Dzierżoniowskidomy na wynajem powiat Pilskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Chrzypsko Wielkiedomy na sprzedaż gmina Bakałarzewomieszkania na wynajem w Bagniedomy na sprzedaż w Nakielnikidomy na wynajem w Bedlnie

Deweloperzy

);