Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zapowiada się dobry rok

2006-06-05

Zapowiada się dobry rok

Nowoczesna powierzchnia magazynowa w Polsce zwiększyła się w pierwszym kwartale 2006 r. o ponad 2 proc. Obecnie wynosi blisko 1,9 mln m kw.

Nowoczesna powierzchnia magazynowa w Polsce zwiększyła się w pierwszym kwartale 2006 r. o ponad 2 proc. Obecnie wynosi blisko 1,9 mln m kw. – podaje „Rzeczpospolita”, powołując się na najnowszy raport firmy CB Richard Ellis. Jak czytamy dalej, od początku roku oddano 32 tys. m kw. nowych powierzchni i rozpoczęto budowę ponad 286 tys. m kw. W trakcie prac znajduje się obecnie 358 tys. m kw. magazynów.

Większość tych obiektów jest położona w rejonach Katowic, Poznania, Łodzi i Wrocławia. Tymczasem transakcje najmu zawarte w I kwartale stanowią blisko 40 proc. zeszłorocznego popytu. Dostępna obecnie powierzchnia magazynowa wynosi 222 tys. mkw. Najwięcej wolnych magazynów znajduje się w budynkach zlokalizowanych w odległości od 20 do 100 km od centrum Warszawy.

Efektywne czynsze mogą być znacznie niższe od ofertowych, ponieważ na polski rynek wchodzą nowi międzynarodowi deweloperzy, oferujący bardzo korzystne warunki najmu.

Źródło: „Rzeczpospolita” 29.05.2006 | 2006-06-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażgaraże na wynajeminne nieruchomości na wynajemdomy na sprzedaż powiat Hajnowskidomy na wynajem powiat Chrzanowskimieszkania na sprzedaż gmina Pieckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Bojanowodomy na wynajem w Charnowiemieszkania na sprzedaż w Łyszczarzemieszkania na sprzedaż w Rzeczycy

Deweloperzy

);