Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zamieszkać na Sołaczu

2007-12-11

Zamieszkać na Sołaczu

Nawet 20 tys. zł za m kw. trzeba będzie zapłacić, by zamieszkać w luksusowej willi na Sołaczu. Poznański developer – spółka Agrobex – chce wybudować w tej prestiżowej dzielnicy ponad 20 nowych apartamentów.

Jak podaje portal biznespolska.pl, nawet 20 tys. zł za m kw. trzeba będzie zapłacić, by zamieszkać w luksusowej willi na Sołaczu. Poznański developer – spółka Agrobex – chce wybudować w tej prestiżowej dzielnicy ponad 20 nowych apartamentów.

Na działce zlokalizowanej w Poznaniu pomiędzy ul. Podlaską, Góralską a Niestachowską Agrobex planuje budowę siedmiu willi z garażami podziemnymi. W każdym budynku znajdą się 3-4 mieszkania, o powierzchni od 80 do 160 m kw. Inwestor zapewnia, że dzięki zastosowanym przy projektowaniu i budowie rozwiązaniom architektonicznym, budynki będą dostosowane do zindywidualizowanej willowej zabudowy Sołacza. Wokół domów planowane są duże ogrody z zachowaniem starego drzewostanu - czytamy dalej.

Budowa apartamentów ma ruszyć za rok. Do tego czasu inwestor zamierza załatwić wszelkie formalności związane z rozpoczęciem budowy. Jak przewiduje portal, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pierwsi lokatorzy wprowadzą się do nowych mieszkań za dwa i pół roku.

Źródło: biznespolska.pl 10.12.2007 | 2007-12-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęinne nieruchomości do kupieniadomy na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Zduńskowolskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Krosnomieszkania na wynajem gmina Krzczonówmieszkania na sprzedaż gmina Małomicedomy na sprzedaż w Psarachmieszkania na wynajem w Strupicachdomy na sprzedaż w Michałowie

Deweloperzy

);