Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zamieszanie przed Euro

2011-06-02

Zamieszanie przed Euro

Na niektórych odcinkach nowo powstających autostrad udało się wykonać zaledwie kilkanaście procent zaplanowanych prac.

Niespełna rok przed oddaniem do użytku autostrad A1 z Torunia do Łodzi oraz A4 na Ukrainę, na niektórych odcinkach udało się wykonać zaledwie kilkanaście procent zaplanowanych prac – wynika z informacji „Dziennika Gazeta Prawna”. Na odcinku trasy A1 z Torunia do Łodzi irlandzki SRB ukończył do tej pory zaledwie 14,4 proc. prac. Budimex realizujący fragment A4 z Rzeszowa na Ukrainę ukończył jak do tej pory 23,5 proc. robót, natomiast chiński COVEC ukończył 16,9 proc. na odcinku z Łodzi do Warszawy. Ten ostatni w ciągu dwóch tygodni ma wznowić prace na opuszczonej przez podwykonawców trasie – albo kontrakt zostanie zerwany.

Wojciech Malusi, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa, zrzeszającej firmy wykonawcze, uważa, że jedynym odcinkiem autostrady, która powstanie w terminie, będzie trasa A2 z Nowego Tomyśla do Świecka. Stanie się tak tylko dlatego, że za inwestycję odpowiedzialny nie jest rząd, ale prywatny koncesjonariusz Autostrada Wielkopolska.

 

Źródło: „Dziennik Gazeta Prawna” | 2011-06-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażgaraże na sprzedażhale i magazyny do kupieniamieszkania na wynajem powiat Bełchatowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Mieleckidomy na sprzedaż gmina Brodnicamieszkania na sprzedaż gmina Skępedomy na wynajem w Kazimierekdomy na wynajem w Podłężu Królewskimdomy na wynajem w Lubomirce

Deweloperzy

);