Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zamiana mieszkań na topie

2011-12-29

Zamiana mieszkań na topie

W obliczu kilkuset lokali będących przedmiotem transakcji można mówić o sukcesie krakowskich programów wymiany mieszkań komunalnych.

Od początku funkcjonowania programów wymiany mieszkań komunalnych w Krakowie, właścicieli znalazło już 334 lokali, a do budżetu miasta wpłynęło 1,27 mln zł zaległości czynszowych – podała „Gazeta Wyborcza”.

W 2011 r. dzięki funkcjonowaniu systemu zamian Gmina Kraków odzyskała ok. 586 tys. zł. Miasto zyskało na zamianach 35 lokali. Zalegający z opłatami zamieniają mieszkania na mniejsze, a osoby, które się z nimi wymieniają wpłacają do gminnego budżetu długi czynszowe.

Wobec wymienionych statystyk krakowski magistrat może mówić o sukcesie swoich programów, które nota bene zostały docenione przez przyznanie I nagrody w konkursie „Samorządowy Lider Zarządzania 2010” zorganizowanym m.in. przez Związek Miast Polskich.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” | 2011-12-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Lubińskidomy na sprzedaż powiat Sławieńskidomy na wynajem gmina Sawindomy na sprzedaż gmina Skawinadomy na wynajem w Kamieniumieszkania na wynajem w Pasternakumieszkania na wynajem w Błoniach

Deweloperzy

);