Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zakup nieruchomości z rynku pierwotnego w czasach kryzysu

Anna Kozioł | 2020-05-16

Zakup nieruchomości z rynku pierwotnego w czasach kryzysu
Jak kupić mieszkanie od dewelopera podczas pandemii

Jak obecnie wygląda proces zakupu mieszkania od dewelopera? Czy ograniczenia związane z pandemią przyniosły wiele utrudnień? O tym rozmawialiśmy podczas kolejnej odsłony cotygodniowej serii #LIVEKRN

Podczas ostatniego spotkania z ekspertami, które odbyło się w czwartek 14.05.2020 r.w ramach cotygodniowego cyklu Jak kupić mieszkanie w czasach kryzysu, organizowanego przez niezależnego eksperta kredytowego Kingę Tymoszuk oraz portal KRN.pl, prowadząca rozmawiała z Adrianem Pudełko specjalistą ds. sprzedaży i marketingu z krakowskiej firmy deweloperskiej Dasta Invest.

Rozmowa dotyczyła zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego i tego jak obecna sytuacja związana z pandemią COVID-19 wpływa na pracę deweloperów oraz zachowania klientów.

  • Jak deweloperzy radzą sobie w czasach epidemii?
  • Czy budowy są wstrzymywane a terminy oddania nieruchomości zagrożone?
  • Jak obecnie wygląda podpisywanie umowy deweloperskiej i na co teraz warto szczególnie zwrócić uwagę przy jej zawieraniu?

 

Tego wszystkiego można dowiedzieć się oglądając zapis ze spotkania online na naszym kanale KRN TV. Zapraszamy.

 

Źródło: KRN.pl | 2020-05-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażdziałki na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Krotoszyńskimieszkania na sprzedaż powiat Nowodworskilokale użytkowe na wynajem gmina Koluszkilokale użytkowe na wynajem gmina M. Nowy Sączmieszkania na wynajem w Starych Barakachmieszkania na wynajem w Rentynymieszkania na sprzedaż w Chrząchówku

Deweloperzy

);