Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zakończenie rozbudowy parku

2011-10-07

Zakończenie rozbudowy parku

8 października nastąpi zamknięcie III etapu rozbudowy Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

8 października odbędzie się uroczyste zakończenie III etapu rozbudowy Gdańskiego Parku Naukowo – Technologicznego im. Profesora Hilarego Koprowskiego. Wydarzenie połączone będzie z konferencją „Gdański Park Naukowo-Technologiczny Parkiem III generacji. Energetyka, biotechnologie, komercjalizacja – także z perspektywy osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”.

Na konferencji zaprezentowane zostaną dotychczasowe działania naukowo-badawcze oraz potencjał wdrożeniowy województwa pomorskiego. Eksperci przedstawią wyniki badań związanych z planami budowy elektrowni jądrowej w Polsce i roli GPN-T w polityce bezpieczeństwa energetycznego województwa i kraju. Przedstawione również zostaną najnowsze prace z dziedziny biotechnologii.

Uroczystość zakończy część artystyczna. Goście będą mieli szansę obejrzeć wernisaż z okazji 100-lecia Związku Polskich Artystów Plastyków oddział w Gdańsku oraz wysłuchać utworów Cappelli Gedanensis. Swoje zdolności zaprezentuje również sławy polski skrzypek Konstanty Andrzej Kulka.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęlokale użytkowe na wynajemkamienice do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat M. Katowicemieszkania na wynajem powiat Siedleckimieszkania na wynajem gmina Oksadomy na wynajem gmina Jasieniecdomy na sprzedaż w Poklękowiedomy na wynajem w Krzywice-Koloniimieszkania na wynajem w Sługocicach

Deweloperzy

);