Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zainwestowali w sport

2012-03-02

Zainwestowali w sport

Dzięki unijnemu dofinansowaniu w małopolskich gminach Zakliczyn, Czchów i Szczurowa zbudowano nowe sale gimnastyczne.

Dzięki unijnemu dofinansowaniu w kilku małopolskich gminach zbudowano nowoczesne sale gimnastyczne.

Inwestycja w Paleśnicy (gmina Zakliczyn) objęła rozbudowę szkoły podstawowej i gimnazjum o salę gimnastyczną. Nowy obiekt został wyposażony w sprzęt sportowy. Całkowity koszt tej inwestycji oszacowano na ok. 1,23 mln zł. Ponad połowę potrzebnych środków urzędnicy pozyskali w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego (MRPO).

Środki MRPO, przyznane gminie Czchów, pozwoliły na realizację dwóch nowych sal gimnastycznych. Budowa obiektu w Domosławicach kosztowała gminę ponad 1,46 mln zł (z czego wysokość unijnej dotacji wyniosła ponad 974 tys. zł), a w Złotej – 1,2 mln zł (ponad 814 tys. zł stanowiły środki unijne).

Z nowej sali gimnastycznej mogą także korzystać uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w Zaborowie (gmina Szczurowa). Koszt budowy wyniósł prawie 2 mln zł, a z MPRO pozyskano ponad 1,3 mln zł dofinansowania. Salę wyposażono w odpowiedni sprzęt, który służy dzieciom i młodzieży z 6 sołectw.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemdomy na sprzedaż powiat Wieluńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Pilskimieszkania na wynajem gmina Sędziszów Małopolskimieszkania na sprzedaż gmina Chełmżadomy na wynajem w Julianowiemieszkania na wynajem w Polany-Koloniidomy na sprzedaż w Wymysłów-Enklawa

Deweloperzy

);