Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zainteresowanie EURO 2012

2009-04-22

Zainteresowanie EURO 2012

Minęła druga rocznica przyznania Polsce i Ukrainie organizacji mistrzostw Europy w 2012 r. Mieszkańcy Krakowa tłumnie odwiedzili namiot informacyjny na placu Wszystkich Świętych oraz okolicznościową wystawę w krakowskim magistracie.

Minęła druga rocznica przyznania Polsce i Ukrainie organizacji mistrzostw Europy w 2012 r. – przypomina Krakow.pl. Mieszkańcy Krakowa tłumnie odwiedzili namiot informacyjny na placu Wszystkich Świętych oraz okolicznościową wystawę w krakowskim magistracie.

Przez dwa dni 17 i 18 kwietnia krakowianie mogli odwiedzać namiot informacyjny, ustawiony pod magistratem z okazji drugiej rocznicy przyznania Polsce i Ukrainie organizacji EURO 2012. Jak czytamy dalej, goście mieli możliwość zapoznania się ze stanem przygotowania Krakowa do tego wielkiego futbolowego święta oraz zobaczenia wizualizacji stadionu, na którym rozegrane zostaną mecze. Na spotkanie przybyli zarówno kibice, jak i turyści odwiedzający Kraków.

Jeszcze przez kilka dni w Holu Kamiennym Urzędu Miasta Krakowa, przy placu Wszystkich Świętych można obejrzeć wystawę, na której prezentowane są prace projektowe studentów I roku Politechniki Krakowskiej, przedstawiające przestrzenny symbol Euro 2012 – dodaje Krakow.pl.

 

Źródło: Krakow.pl 21.04.2009 | 2009-04-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęgaraże na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat M. Gorzów Wielkopolskimieszkania na sprzedaż powiat Makowskimieszkania na wynajem gmina M. Chełmmieszkania na sprzedaż gmina Stopnicamieszkania na sprzedaż w Łużkimieszkania na sprzedaż w Kobylnicydomy na sprzedaż w Holendrach Kuźmińskich

Deweloperzy

);