Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Żagiel Libeskinda ma problemy

2009-04-06

Żagiel Libeskinda ma problemy

Firma Orco, realizator inwestycji przy ul. Złotej 44 ma coraz większe problemy finansowe. Odbija się to bezpośrednio na inwestycjach spółki.

Firma Orco, realizator inwestycji przy ul. Złotej 44 ma coraz większe problemy finansowe – donosi Dziennik „Polska”. Odbija się to bezpośrednio na inwestycjach spółki.

Prace budowlane nad wieżowcem w kształcie żagla, zaprojektowanym przez Daniela Libeskinda, stanęły w miejscu. Orco Property Group nie ma środków finansowych, którymi mogłaby zapłacić wykonawcom za kontynuowanie prac – czytamy dalej. Sąd gospodarczy w Paryżu objął spółkę Orco ochroną sądową przed wierzycielami na 6 miesięcy. Ma to umożliwić jej odzyskanie płynności finansowej i poprawę sytuacji ekonomicznej – podaje dziennik. Mimo tych problemów zarząd spółki utrzymuje, że zrobi wszystko, aby oddać warszawską inwestycję do użytku w wyznaczonym wcześniej terminie, czyli w 2010 r.
 
 

 

 

Źródło: Dziennik „Polska” 28.03.2009 | 2009-04-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianędziałki na sprzedażdziałki do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Katowicelokale użytkowe na sprzedaż powiat Świdwińskimieszkania na sprzedaż gmina Wisznia Maładomy na sprzedaż gmina Lipnica Murowanadomy na sprzedaż w Kępiemieszkania na sprzedaż w Siedliskudomy na wynajem w Lędowie

Deweloperzy

);