Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zadbasz o podwórko – dostaniesz materiały

2012-03-27

Zadbasz o podwórko – dostaniesz materiały

Dzierżawcy i właściciele działek mogą otrzymać od miasta elementy budowlane i sadzonki.

W Gdańsku wystartował program „Wspólnie zadbajmy o nasze podwórko”. Jego celem jest poprawa estetyki terenów przylegających do nieruchomości.

Beneficjentom (wspólnotom mieszkaniowym, właścicielom lub dzierżawcom działek) miasto przekaże m.in. płyty chodnikowe, kostkę brukową, żwir, sadzonki drzew i krzewów oraz nasiona traw i kwiatów. Materiały zostaną dostarczone dzięki pomocy współpracujących ze wspólnotami przedsiębiorstw sanitarno-porządkowych, które nieodpłatnie wspierają akcję. W przygotowywaniu koncepcji zagospodarowania podwórek pomogą natomiast studenci Politechniki Gdańskiej i Sopockiej Szkoły Wyższej – współorganizatorów przedsięwzięcia.

Aby wziąć udział w programie, do 14 maja w Gdańskim Zarządzie Nieruchomości Komunalnych należy złożyć formularz zgłoszeniowy wraz z koncepcją zagospodarowania podwórka. Wszystkie wnioski zostaną zweryfikowane przez komisję pod kątem zgodności z przepisami, w skład której wejdą: pracownicy GZNK, Wydziału Gospodarki Komunalnej i Wydziału Architektury gdańskiego magistratu. Jeśli nie będzie sprzeczności, inwestycjom przyznane zostaną materiały budowlane (liczy się kolejność zgłoszeń). Dodatkowo, po zakończeniu programu i zrealizowaniu wspieranych przez miasto projektów komisja wybierze najciekawsze realizacje, których autorzy otrzymają dodatkowo drobne nagrody rzeczowe.

 

Źródło: KRN.pl | 2012-03-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażmieszkania na zamianęgaraże na wynajemdomy na sprzedaż powiat Siemiatyckilokale użytkowe na wynajem powiat Garwolińskidomy na sprzedaż gmina Bielsk Podlaskilokale użytkowe na wynajem gmina Klimontówmieszkania na wynajem w Redłodomy na sprzedaż w Chlewiedomy na sprzedaż w Broniszewie

Deweloperzy

);