Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zaciszne Lawendowe Ogrody

2009-01-15

Zaciszne Lawendowe Ogrody

Na Zawadach powstaje osiedle Lawendowe Ogrody, skupiające 20 bliźniaczych domów. Budynki wyróżniają się nowoczesną architekturą oraz drewnianym wykończeniem elewacji.

Na Zawadach powstaje osiedle Lawendowe Ogrody, skupiające 20 bliźniaczych domów. Budynki wyróżniają się nowoczesną architekturą oraz drewnianym wykończeniem elewacji – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.
 
Projekt osiedla autorstwa studia Qula ma zająć 1,7 hektara. Każda posesja składać się będzie z domu z poddaszem, działki o powierzchni od 600 do 800 m kw. oraz garażu mieszczącego dwa samochody. Całość zostanie ogrodzona – czytamy dalej w Gazecie. Realizacja inwestycji rozpoczęła się w sierpniu 2008 r., kiedy to firma AMB Polska (debiutant na warszawskim rynku mieszkaniowym) otrzymała zgodę na budowę. Dotychczas wykonano już podstawową część inwestycji.

Atrakcyjna lokalizacja osiedla powinna przyciągnąć osoby, które cenią sobie otoczenie. Cisza i spokój nie kolidują z łatwym dostępem do najważniejszych punktów miasta. Budynki zostaną oddane do użytku do końca 2010 r. Ceny brutto posesji wahają się od 7,3 do blisko 8 tys. zł – informuje dziennik.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Stołeczna 7.01.2009 | 2009-01-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniahale i magazyny do kupieniagaraże na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Mogileńskilokale użytkowe na wynajem powiat Ostrowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Proszowicedomy na wynajem gmina Grutadomy na wynajem w Smolnikachmieszkania na wynajem w Cisiedomy na wynajem w Rządzy

Deweloperzy

);