Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zabezpieczą gigantyczny wykop

2012-03-27

Zabezpieczą gigantyczny wykop

Jeszcze przed rozpoczęciem Euro 2012 wykop przy Stadionie Miejskim we Wrocławiu musi zostać ogrodzony. Grunt będzie umocniony i odwodniony, zasiana zostanie również trawa.

Jeszcze przed rozpoczęciem Euro 2012 gigantyczny wykop przy Stadionie Miejskim we Wrocławiu musi zostać ogrodzony. Grunt będzie umocniony i odwodniony, zasiana zostanie również trawa.

W przetargu na zabezpieczenie działki, na terenie której w przyszłości ma powstać centrum handlowe, udział wzięło 5 firm. Najtańszą ofertę, opiewającą na ok. 3,4 mln zł brutto, zaoferowała wrocławska firma Pro Tra Building.

Rozpoczęcie prac, które potrwają 2 miesiące, zaplanowano na przełom marca i kwietnia.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniakamienice do kupieniadziałki na sprzedażdomy na wynajem powiat M. Białystokdomy na sprzedaż powiat Strzelecko-Drezdeneckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Bartoszycedomy na wynajem gmina Bestwinamieszkania na wynajem w Wilczowolimieszkania na sprzedaż w Jaszczołtachdomy na wynajem w Stary Młyn

Deweloperzy

);