Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Za mało pieniędzy na remont dworca

2010-01-13

Za mało pieniędzy na remont dworca

PKP przeznaczyła na remont Dworca Głównego we Wrocławiu 162 mln zł.

PKP przeznaczyła na remont Dworca Głównego we Wrocławiu 162 mln zł. Jest to o 100 mln zł mniej niż przewiduje kosztorys Budimeksu – jedynej firmy, która zgłosiła się do przetargu – podaje „Gazeta Wrocławska”.

PKP, wybierając wykonawcę, kierowała się ceną. Teraz musi znaleźć dodatkowe 100 mln zł, aby zapłacić Budimeksowi albo ogłosić nowy przetarg. Czasu jest coraz mniej, bowiem zgodnie z planem, aby zakończyć remont do Euro 2012, prace budowlane powinny rozpocząć się już w lutym. PKP w razie braku pieniędzy miały sprzedać swoje grunty m.in. na wrocławskich Kuźnikach – czytamy dalej. Niewykluczone również, że z powodu braku pieniędzy PKP zrezygnuje z budowy podziemnego parkingu od ul. Piłsudskiego albo nowego pawilonu nocnego od ul. Suchej.
 
 

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 7.01.2010 | 2010-01-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniainne nieruchomości na wynajemdziałki na wynajemdomy na wynajem powiat Tomaszowskimieszkania na wynajem powiat Śremskilokale użytkowe na wynajem gmina Grabicamieszkania na sprzedaż gmina Dubienkamieszkania na wynajem w Mniszkumieszkania na sprzedaż w Becejłachmieszkania na wynajem w Karnej

Deweloperzy

);