Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Z widokiem na Ogród Botaniczny

2012-02-10

Z widokiem na Ogród Botaniczny

We Wrocławiu, przy skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i Matejki, powstaje wielofunkcyjny obiek Botanica Residence.

We Wrocławiu, przy skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i Matejki, powstaje Botanica Residence. Nazwa obiektu i znajdujące się na jego ścianach zielone aplikacje mają nawiązywać do sąsiadującego z wrocławską inwestycją Ogrodu Botanicznego.

Składający się z dwóch budynków kompleks zrealizuje firma Dom.developer Wrocław. Zgodnie z przyjętym projektem (autorstwa pracowni Dziewoński & Łukaszewicz Architekci) w ofercie najmu znajdzie się 2,5 tys. m kw. powierzchni biurowej (na I, II i III kondygnacji) i 100 mieszkań (w tym 20 penthouse'ów na dwóch najwyższych piętrach). Do biur będzie prowadził osobny hall, a klientów i pracowników obsługiwać będą dwie windy. Piętra biurowe mają mieć 4 m wysokości.

Całość spajać będzie wewnętrzny zielony dziedziniec zamknięty dla ruchu samochodów. Termin realizacji to III kw. 2013 r.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-02-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażmieszkania do kupieniadomy do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Włocławeklokale użytkowe na sprzedaż powiat Rawickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Rudnikilokale użytkowe na sprzedaż gmina Raniżówdomy na wynajem w Zalesiedomy na wynajem w Poniatachdomy na wynajem w Zawadach

Deweloperzy

);