Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Z akcentem na bezpieczeństwo

2004-12-23

Z akcentem na bezpieczeństwo

Osiemnaście miesięcy po rozpoczęciu prac, rok po zawieszeniu wiechy, prace na osiedlu domów jednorodzinnych Zarosie dobiegają końca.

Osiedle położone w Starym Bieżanowie – wśród typowo jednorodzinnej, niskiej zabudowy – stanowi zamknięty, ogrodzony kompleks mieszkalny z bramą wjazdową i systemem monitorowania obsługiwanym przez profesjonalną firmę. Na obszarze o pow. 1,08 ha wybudowano 17 domów wolno stojących i w zabudowie bliźniaczej. Budynki, usytuowane na działkach o powierzchni od 3,8 do 5,8 a, stanowią spójną całość – zostały zaprojektowane we wspólnej konwencji architektonicznej, co wśród inwestycji mieszkaniowych w Krakowie należy do rzadkości.

Zgodnie z założeniem inwestora budynki z zewnątrz są takie same, natomiast wnętrze każdy klient wykańcza zgodnie z indywidualnymi potrzebami i upodobaniami. Firma Convector umożliwia skorzystanie z bezpłatnych porad architektów dotyczących wyposażenia i aranżacji wnętrz. Klienci przede wszystkim doceniają fakt zintegrowanej całości – budynki w układzie osiedla z mocnym akcentem na bezpieczeństwo – ogrodzenie plus system ochrony. Doceniają również bardzo dobrą jakość materiałów budowlanych i możliwość wykończenia w systemie „pod klucz” – powiedział wiceprezes Convector Development Marcin Zemanek.

Generalnym wykonawcą Zarosia jest Przedsiębiorstwo Handlowo-Budowlane EMKART z Krakowa. Przy budowie osiedla zastosowano materiały najlepszej jakości: pustaki Max, dachówki Röben, tynki akrylowe Bayosan. Stolarka okienno-drzwiowa Velux z zabezpieczeniami antywłamaniowymi i antywłamaniowe drzwi wejściowe Dierre zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Do standardowego wykończenia wewnętrznego należą tynki, instalacja elektryczna z gniazdami i punktami świetlnymi, instalacja gazowa z rur stalowych lub miedzianych, instalacja c.o. z rur miedzianych (kocioł Vaillant). Dla poprawy ciągów kominkowych montowane są nawietrzaki, a dodatkowo na życzenie klienta istnieje możliwość doprowadzenia pod posadzkami rur, które zasilą komorę spalania w kominku.

Na Zarosie już wprowadzili się pierwsi mieszkańcy, z siedemnastu domów do sprzedaży zostały jeszcze cztery. Zapewne i one szybko znajdą nabywców.

(mak)


Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości” nr 25/2004 | 2004-12-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Lubaczowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Kłobuckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Drobindomy na wynajem gmina Siewierzdomy na wynajem w Smogorzewie Pańskimmieszkania na wynajem w Janiszewiedomy na wynajem w Józefinowo

Deweloperzy

);